reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

PAŹDZIERNIK

01 - bertha - test ciążowy

03 - omatko - wizyta u gina
03 - kredka - wizyta w sprawie polipa
04 - bertha - przewidywany termin @
05 - kath - wizyta kontrolna ciążowa
12 - omatko - wizyta u gina

LISTOPAD
GRUDZIEŃ

Kogo jeszcze dopisać?
 
reklama
U mnie dzisiaj biel vizira. Nadzieja jeszcze nie umarła, 3 dni do @
Nie mysl ze zapomnialam o twoim pytaniu...szukalam w dokumentach co to byl za lek...a wiec jak wyladowalam w szpitalu z torbiela krwotoczna 6cm to dostawalam przez tydzien relanium i chcieli robic laparoskopie. Wyposalam sie na wlasne zadanie i moj gin przepisal mi lek Orgametril. Do tego na necie znalazlam sklad mieszanki z kilkunastu ziół przeciw torbielom i tak moja torbiel zniknela po tygodniu bez operacji
 
Nie mysl ze zapomnialam o twoim pytaniu...szukalam w dokumentach co to byl za lek...a wiec jak wyladowalam w szpitalu z torbiela krwotoczna 6cm to dostawalam przez tydzien relanium i chcieli robic laparoskopie. Wyposalam sie na wlasne zadanie i moj gin przepisal mi lek Orgametril. Do tego na necie znalazlam sklad mieszanki z kilkunastu ziół przeciw torbielom i tak moja torbiel zniknela po tygodniu bez operacji

Bardzo ci dziękuje! :) poszukam tej mieszkanki na necie. Masz jakies wskazówki, jakiej to marki zioła były?
 
Bardzo ci dziękuje! :) poszukam tej mieszkanki na necie. Masz jakies wskazówki, jakiej to marki zioła były?
Ja powinnam miec ten przepis w domu ale bede w nim dopiero w srode. Jak znajde to ci przesle. Wszystkie kupione w sklepie zielarskim. Wyszlo mi tego tyle ze bede musiala wyrzucic. @ nie ma to wiem ale robisz dzis test?
 
Ja powinnam miec ten przepis w domu ale bede w nim dopiero w srode. Jak znajde to ci przesle. Wszystkie kupione w sklepie zielarskim. Wyszlo mi tego tyle ze bede musiala wyrzucic. @ nie ma to wiem ale robisz dzis test?

To moze nie wyrzucaj tylko wrzuć do koperty i do mnie wyślesz? :) Ale oczywiście nie chce sie narzucać, cos postaram sie wyszukać w necie.

@ dopiero 4.09. Dzisiaj test negatywny. Jutro znowu testuje.
 
To moze nie wyrzucaj tylko wrzuć do koperty i do mnie wyślesz? :) Ale oczywiście nie chce sie narzucać, cos postaram sie wyszukać w necie.

@ dopiero 4.09. Dzisiaj test negatywny. Jutro znowu testuje.
Jezeli tylko chcesz...moge ci tez wyslac jezeli chcesz mieszanke ojca pio na piekne i wartosciowe jajeczka...nie narzucalam sie z ziolami bo myslalam ze pewnie bedziecie sie bac ziol od kogos...odezwe sie w tym temacie w srode...jak bede w domu...
 
dziewczyny 6 idę chyba do lekarza na ocene ovu, jestem narazie na liście rezerwowej.....jesli urąsna jak ostatnio to może 8 by było iui:)....i mam nadzieje że wreszcie się uda....to będzie moja druga próba tak bym chciała zobaczyć 2 kreski pozdrawiam was i życze miłego weekendu
 
dziewczyny 6 idę chyba do lekarza na ocene ovu, jestem narazie na liście rezerwowej.....jesli urąsna jak ostatnio to może 8 by było iui:)....i mam nadzieje że wreszcie się uda....to będzie moja druga próba tak bym chciała zobaczyć 2 kreski pozdrawiam was i życze miłego weekendu
Co to jest lista ta lista rezerwowa? Nie wiem o co chodzi
 
reklama
Aaaaaaa. . .
Moja nowa miłość [emoji173]
Przedstawiam wam Daisy [emoji173]
1475346098579.jpg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475346098579.jpg
    1475346098579.jpg
    93 KB · Wyświetleń: 394
Do góry