reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Jeju dziewczyny kompletnie zapomnialam ze mam wizyte w szpitalu zeby tego polipa wyciac ( moze temu ze czekam na nia od zimy....) . W ten poniedzialek!!! A @ nie mam jeszcze:-( i nie za bardzo wiem co mam zrobic:-( kupilam czerwone wino rano stalam pol godz pod goracym prysznicem i chyba sie jeszcze do wanny poloze... boje sie ze z @ mi nic nie zrobia:-( jakies zlote rady?
Mi pomogła herbatka z dziurawca i aspiryna na pewno

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde nie mam ani dziurawca ani aspiryny... mam cytryne:-D ale jak pamietam to wit c wydluzala cykl wiec nie jestem pewna czy nie zaszkodze... najgorsze ze ja nie wiem co mi beda robic... czy tylko usg i wywiad czy beda tak po prostu wycinac to... zadzwonie w piatek jak nie dostane jutro... zla jestem:-(
 
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

PAŹDZIERNIK

01 - bertha - test ciążowy
03 - omatko - wizyta u gina
03 - kredka - wizyta w sprawie polipa
04 - bertha - przewidywany termin @
05 - kath - wizyta kontrolna ciążowa
12 - omatko - wizyta u gina

LISTOPAD
GRUDZIEŃ

Kogo jeszcze dopisać? ;)
 
Heja dziewczyny... jestem załamana... :( byłam dziś kontrolnie na usg.... wydawało mi się, że mam już problem z głowy z torbielami po tym jak półtorej cyklu temu pękła jedna... a ostatni cykl był normalny... :( a jednak "wydawało mi się" dziś mam 7dzień cyklu i kurde torbiel na prawym jajniku 29mm.... a już zaczynałam wierzyć, że się uda wszystko, i że może dzięki tym ziołom zajdziemy... a tu jedna wielka lipa... Lekarka mi powiedziała miesiąc temu, że powinno już być okey bo leki po iui utrzymują się do 3 miesięcy... i że powinno się już uspokoić... nie wiem co robić ;(
 
Nigdzie już nie idę, będzie co będzie.... :( jestem załamana tym, że chciałam mieć dziecko a nie problem z jajnikami :( Dziecka jak nie było tak nie ma... mało tego teraz to już w ogóle nie wiem czy będzie... :( Lekarka mi mówiła, że to powinno minąć bo, że to po lekach na stymulację.... :( przed iui u mnie nie było żadnego problemu z owulacją a teraz... ehhh
 
reklama
Nou niestety hormony potrafią namieszac w naszych organizmach.
Trzymam kciuki żeby w końcu się ułożyło .

M26 mam nadzieję że już lepiej u Was?

Zuzik, Stacy, Niebajko jak dzieciaczki?

Beti odezwij się jak samopoczucie?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry