reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Buraq ja też bym.powtorzyla po niedzieli betę.
Nouvelle jutro kciuki mocno ściskam &&&
Katharina lepiej już ?
Beti zaginelas w akcji ?:)
 
Marzen czuje sie juz o niebo lepiej...na dotatek dziewczyny wczoraj zrzucilam z serca kamien i powiedzialam mojej mamie jak mnie tescie traktują. Balam sie jej reakcji ze wymyslam i przesadzam ze przeciez mam takich cudownych tesciow. A ona ze jest w szoku i ze jej przykro i ze nie musze do nich jezdzic itp.
A z innej beczki to juz na 100% ze nic nie wyszlo z tej iui...pryszcze mi wyszly i juz mi sie @ w brzuchu gotuje...
 
Katharino to spróbuj odpocząć psychicznie od tego wszystkiego, zajmij się sobą, dbaj o swoje dobro i czekaj w spokoju na M. Ułoży się wszystko tylko musimy poczekac na nasze szczęście :)
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie :) wczoraj musiałam sobie popłakać, odpocząć, poleżeć, pomyśleć i nawet nie siadałam do kompa. Zaraz jedziemy do lekarza, żeby ułożyć dalszy plan działania. Zobaczymy, co on powie. Tak się pozytywnie nakręciłam, że się udało, że wczoraj nie mogłam uwierzyć, że jednak nie.. Już sama nie wiem co lepsze.. TZ mówi, że pozytywne myślenie to nie nakręcanie i żebym nie popadała w skrajności..

Kath cieszę się, że czujesz się już dobrze i że porozmawiałaś z mamą, mi zawsze takie rozmowy pomagają:)

Nou trzymam kciuki!

miłego dnia dziewczyny :)
 
Katherina w ciąży to dopiero trądzik atakuje, z pryszczy nie wywróżysz. trzeba czekać &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
I to samo Buraq, ja kciuków nie puszczam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pożyjemy, zobaczymy, u każdej z Was jest za wcześnie na pesymizm.
 
Cześć dziewczyny, ja już jestem po i liczę, że mimo wszystko się uda... pęcherzyków narosło aż 4 ale tylko dwa są już bliskie pęknięcia myślę, że do 13 już strzelą. Ale niestety nasienie M nie najlepsze... :( tylko 15% ruchliwość... doktór mówi, że to mało i na naturalsa to w ogóle nie ma szans. A swoją drogą gin w niedziele jedzie na komunie do 5 raczek, które zdziałał przez inseminacje ;) ja mam w niedziele rano się pokazać żeby sprawdzić czy pęcherzyki pękły.
 
Navelle: pamiętaj, że wam jest potrzebny jeden wojownik:) Poza tym ruchliwość to jedno: po to m.in. jest iui żeby ogonkom ułatwić dotarcie. Drugie to jakość. 15% dobrej jakości jest lepsze niż 100% ostatniego sortu :) Powodzenia życzę.
Dziewczyny testujące póki krwi nie obaczym, póty nadzieja trzyma:) A jak obaczym nawet to potrzyma trochę dłużej i tyle. Cuda się zdarzają. Ja już w to nie wierzę, ja wiem :)
 
reklama
Ja już po wizycie, nadziei mi nie dał na ten cykl. Za to w następnym mam zacząć brać clo juz 2dc i pierwsze trzy dni po 2 a dwa dni po 1. Na wizytę w 11 dc. Jeśli to nie poskutkuje, to zmieniamy lek. Pęcherzyków powinnam mieć 3-4 a nie jeden... Już mi trochę lepiej, nastawiam się bojowo na następny cykl :)
Ja też ciągle trzymam kciuki za Was Kath, Lazu i Nou :) Może jakiś wodnik się urodzi:D No i za resztę oczywiście też!
Miłego dnia dziewczny:)
 
Do góry