reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Niebajko musisz sie nastawic ze to jest Twoj wymarzony dzien, ze to bedzie wielki przelom, ze otwiera sie przed Toba nowy swiat w ktorym jest miejsce dla malenkiej istotki:-) ze dasz rade w tej walce o szczescie!!! Sprobuj sie zrelaksowac, wez goraca kapiel i pomysl ze od jutra juz nie bedziesz sama tylko z kropkiem:-)
Wierze ze dasz rade bo jestes fajna silna babka;-)
 
reklama
Niebajko - trzymam &&&&, nie denerwuj się. Chociaż łatwo mówić. :tak: Ja ostatnio mówiłam do męża, że mam nadzieję że będą mrozaczki, bo chyba oszaleje jak nic nie będzie i trzeba będzie wszystko od nowa.

U nas szał weselny :-D, bo to już w sobotę :tak:
 
Pole a ja rycze razem z Toba ... czyzby jeszcze hormony? A tak z innej beczki pamietam, ze Kiciusiowi logopeda stwierdzila cos z pidniebieniem co uniemozliwialo karmienie piersia. Czy to sie nazywa podniebienie goryckie? Pytam bo kolezanki coreczka ma to stwierdzone i ma problem z karmieniem.

Niebajka juz trzymam kciuki za jutrzejszy transfer :)
 
Moze Kasik po prostu lubisz maki albo makowiec...ja jednak stawiam na wrażliwość:happy:
To podniebienie gotyckie. Od architektury, strzeliste i wysokie sklepienia gotyckie w kształcie łukow (to znaczy to moja interpretacja, bo tak mi sie kojarzy, ale nazwa na pewno taka).
Do tego podniebienia ciezko jest cos zassac jak np.piers, bo nie ma możliwości docisnac jak do bardziej płaskiej powierzchni. Powyższa wiedza ratuje psychikę matki...
 
Niebajko, przytulam Cię mocno i wierzę, że w tych slowach jest wielka mądrość - w koncu babcia powtarza mi je od dawna:) a swoje lata juz ma :)

Pole, a ja zawsze czytam Twój nick "Pol", nigdy "Pole", moze przez to, ze brzmi prawie jak wyśnione imię dla mojej wymarzonej córeczki...
ostatnio widziałam takie pole makowe. przepadłam.

Kredka, jak Twoje dolegliwości? minęły? jaki masz teraz plan działania?

Marzen, mówisz, masz- kciuki :)
 
ja tylko na chwilę

niebajko

do Ciebie wpadłam, złapałam dziś Bociana przez duże B i natychmiast o Tobie pomyślałam i Ci go przesyłam:-)


udanego popołudnia
 
Pole mamy na innym watku dziewczyne, ktora karmi piersia przy tym podniebieniu ale dziecko ciagle placze i dojada butelka. Przekaze jej info od Ciebie. A ze gotyckie a nie goryckie to wiem ale pisze z telefonu i nie trafilam na "t" ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry