reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
dziewczyny czy Wy sypiacie?

mnie też słoneczko budzi, ale wstałam dopiero o 8:szok: nie pamiętam kiedy tak smacznie spała, ani razu się nie obudziłam i chyba nawet nic mi się nieśniło

oczywiście tak uzależniona jestem od Was, ze musiałam najpierw tutaj zajrzeć

stacy
kciuki za wizytę. :tak:


Pole
napewno było trudno, ale dałaś radę. najważniejszy sygnał poszedł 1:0 dla Ciebie.
domyślam się że tęsknota Cię dobija. kiedy się wybierasz do Kiciusia?


niebajka
jak oczy?

anika
a coś Ty zrobiła tej swojej @, że takiego focha ma?


udanego słonecznego dnia dla Wszystkich:-)
 
reklama
Oj Magdo, dzis Ty trafiłaś w sedno...
Ja wiecznie za kimś tęsknię jak sie okazuje. Rozwalilam sie dzisiaj, bo nie wiedziałam, ze moj mąż przechowuje wszystkie moje kartki i listy...dzis to odkryłam:(
A pierwsza z brzegu karta sprzed 15 laty jak znowu wyjechał w delegacje, a ja Mu pisze "tęskni misie Misiek".
Na dzisiaj jestem rozwalona...
 
Edit
Kasuje tego posta bo jednak sie pojawil nie wiadomo jak bo zniknal a juz pod spodem napisalam
 
Ostatnia edycja:
Pole kochana kiedy czytam Twoje posty serce gubi rytm. wiem, że to egoistyczne, ale źle mi z tym że żadne mądre słowa nie przychodzą mi do głowy. nic... pustka... co mogłabym napisać? mam wrażenie że lepiej mniej niż jakieś frazesy.... ciepłe myśli w Twoją stronę
 
Wiec juz sie nie rozpisuje teraz:
Pole placz pomaga wyladowac stres i napiecie wiec dzis sobie poplacz a jutro popatrzysz na wszystko innaczej. A i dobrze ze wyszlas z tego spotkania bo ja bym zrobila tak samo!

Emenems jedziesz tam czy dzwonisz??? O ktorej kazali?

Stacy kciuki mocno zacisniete i czekamy na wiesci:-*

Magda ja to w tym tyg wyjatkowo dlugo sypiam:-)
 
Matemblewo to sanktuarium e Gdanksu :) matki boskiej brzeminniej:)
Magiczne miejsce -chyba jedyne takie w Polsce .

Kredko wlasnie moj maz pojechał :)
 
reklama
Do góry