reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kurcze, a ja tez mialam sprawdzic "zlota mysl", ale mialam taki zapiernicz w pracy, ze zapomnialam calkiem:-(
Jutro zobacze;-)

Aniko,
A moze zrobisz ten test;-), ze tak niesmialo zaproponuje;-). Dobra wrozba, powiadasz?;-) a i niech tak bedzie:-)

kredko
Jeszcze kciuki zacisnij, co moj "dawca nasienia";-) nie bedzie w delegacji:p
 
Izabela - oczywiście życzę ci by to byla ciąża, :-) ale ja przy ostatniej IUI tez sikalam częściej. A niestety nic z tego.

Lumia - trzymam kciuki za udaną IUI i w środę. :-) my idziemy jakoś podobnie. U mnie IUI będzie pewnie w poniedziałek.

Diore - kciuki za udane egzaminy ;-)

Ja jutro jadę do kliniki i zastanawiam się czy nie podejść wieczorem na podgląd. Wizytę planowo mam w sobotę o 9.20. :-)
 
tak oto wygląda kalendarz;)

15 - Emenems - wyniki bety!

?16? - diore - iui
16 - stacy - podgladanko
17/18 - stacy – iui
18 - Lumia - podglądanko
19 - enni - wizyta u gin prowadzącego
21 - marzen88 - I testowanie
29 - Emenems - usg serduszkowe
29 - anika11 - wizyta rejestracyjna

anika11 - iui
kredka 82 - hsg

CZERWIEC
1 - Beti39 - II badanie prenatalne
niebajka - criotransfer


Pole.. co u Ciebie?

MagdaM maść arnikowa fajna bardzo:) albo jeszcze coś z heparyną było w maści.. No to tesciowa będzie się znowu zadziwiać w sobotę:D

Diore, Stacy, Lumia jest za kogo kciuki trzymać! :) baardzo się cieszę, ze wszystko do przodu:)

Anika to nie jest chyba nawet obrażenie:| to permamenty foch z przytupem! Może jakieś zaproszenie trzeba wysłac oficjalnie?:|
co do Borowskiej to brak słów...cała drżę jak słysze takie rzeczy.. Jak ja się cieszę, że mój N. ostatecznie tam nie trafił. Ktoś nad nami czuwa. Niestety inny członek rodziny, trochę dalszej czeka tam w kolejce na przeszczep nerki. Bardzo chcemy go przerzucić do N, ale nie jest to takie proste;/ I widzisz.. wy wstrzeliliście się w ten dobry oddział. Dzięki Bogu.

dziewczyny padam na twarz po dniu wrażeń;/ całuje Was wszystkie!
 
Dziewczyny ani moj dzien ani nie moj...
Pare razy panowie próbowali mnie wykręcić na rożnych sprawach, czasem w beszczelny sposób czasem nieco zawoalowany:wściekła/y:
Jednak przy próbie wymuszenia na mnie czegoś co wiem, ze by mnie pograzylo i to w bardzo nieciekawy sposób po prostu wstałam i powiedziałam- szanowni panowie, moze wyglądam na idiotke, ale nią nie jestem. Wyjdę teraz, kiedy nie czuje sie jeszcze tak urażona, zeby nie mozna było tego cofnąć.
Bardzo proszę o realna propozycje rozwiązania naszej sytuacji, taka ktora by nie urągala mojej inteligencji i pamieci mojego meza.
No i wyszłam...
Nie wiem co bedzie dalej.

Dziewczyny mówicie, ze mam na dziecko popatrzeć i bedzie mi lepiej i sens odnajdę. Niestety jestem 450 km od dziecka...to nie pomaga.
Smerfeto od Ciebie do mnie na chwile obecna to nie spacer a pielgrzymka. A tak w temacie, bo wiesz o czym pisze- moja mama do Matemblewa pojechała...
Dla mnie to nie dobrze na psychikę, bo ja pogrzebalam nadzieje. No ale przeciez nie zabronię:(
 
Pole - Matemblewo może na różne sprawy pomóc... pewnie się zdziwisz, ale mimo że mam blisko to ani razu w trakcie długich starań nie byłam tam. Bałam się że się całkiem rozkleje. Ale chyba pojadę tam teraz
Panów dobrze załatwiłas. W głowie mi się nie mieści jak można bezczelnie kraść innym majątek bo z tego co piszesz to na to wygląda. U mnie w firmie też nieciekawie wygląda. Naprawiaja i naprawić nie mogą.

Enni to teraz to że rzucilas tamtą pracę na zdrowie Ci wyjdzie bo musisz odpoczywać. Cieszę się z dwóch pulsujacych kropek. Niech zdrowo rosną
 
Witam,

Emenems - co ty tak wcześnie? Widzę że nie możesz spac?

Pole - ludzie sa wredni, ale jesteś silna i na pewno dasz sobie rade.

Kalendarz wygląda imponująco ;-)

Ja już jestem w drodze, jedziemy pociągiem. Wychodzi nas taniej jak własnym samochodem. ;-)
 
reklama
Do góry