reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
kasik- więc obie zaczniemy próby od nowego roku... ja mam mieć teraz miesiąc przerwy a już grudzień sama odpuszczę... bo jeden miesiąc w roku na odpoczynek się przyda ( przy okazji zaoszczędzi się grosza na kolejne podejścia)...

Dziękuję Wam wszystkim za te miłe słowa wsparcia:) są dla mnie bardzo ważne:)
Jutro idę zrobić betę... co prawda nadejście @ mówi dużo ale... obiecałam sobie, że nie zrobię testu "sikanego" i na betę pójdę mimo wszystko...

Trzymam kciuki za wszystkie, które jeszcze przed testowaniem:) obyście przyniosły Nam same dobre wieści:)
 
reklama
smerfeta to jak w tym powiedzeniu ze 'pieniadze szczescia nie daja, tylko zakupy' ;

to jest cytat z Marilyn Monroe :-) "Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" uwielbiam i trzymam się :-)

Wydaje mi się, że FSH dość wysokie, ale jeszcze nie tragiczne, przydałoby się tu info o AMH. Ogólnie to te wyniki w pierwszej fazie cyklu nic nie wnoszą (ale to takie moje zdanie), bo zauważyłam że najlepiej jest badać E2 w fazie owulacji bo wtedy widzimy czy pęchole są wartościowe a LH pokazuje tzw "pik owulacyjny" czyli pięknie określa moment owulacji.
Magda a robiłaś już AMH?

AMH jeszcze nie. zrobię po wizycie u lekarza, chcę usłyszeć co ma do powiedzenia.

Najnowsza super wiadomość od Blueskye dla weteranek, które ją pamiętają - jutro ma transfer adoptowanych zarodków :tak::tak::tak:

aż mi łzy do oczu napłynęły ze wzruszenia. Blueskye myślę o Tobie i oczekuję cudownych wieści :-)

Merlin &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:ogromniaste!!!! i czekamy bardzo,bardzo niecierpliwie na super wieści!!:tak:
Magda ,co do wyników to szczególnie nie pomoge w ich interpretacji...tzn.miałam te wynik robione,ale juz dawno temu.......teraz też dr.P prosiła abym zrobiła te wyniki...ja ich jeszcze nie robiłam,zrobie je w grudniu przed wizyta u doktora.Mam nadzieje,że twoje wyniki mieszczą sie w normie i jest wszystko dobrze:tak:....czekam na relacje z wizyty!!!!

no ja też przed samą wizytą zrobiłam. zaczynam się ogromnie denerwować. ta bezczynność mnie dobija...

Merlin86 przykro mi. cholewcia, no przytulam ciepło

nati35 mam nadzieję że szybko uda Ci się pozbyć tego CZEGOŚ
 
Cześć Dziewczyny:)

Widzę ze dużo sie dzieje u Was, czytam ale jakoś jestem taka wypompowana wszystkim. Tak czy siak u mnie sytuacja wyglada następująco: dostałam dzisiaj @ wiec umowie sie do swojego gina i zobaczę co on mi powie na temat tego wszystkiego co usłyszałam od innych lekarzy. Moj gin to jedyna osoba która nigdy nie patrzyła na moj wiek.

A ja dzisiaj oprócz @ to umieram z bólów każdej części ciała:) ale pole dance to cos świetnego:)

Blue: kochana ja tutaj nic nie muszę pisać bo ty wszystko wiesz:*

Pole: jak u Was?
 
Dagna kurcze przecież to nie wiek jest Twoim problemem, a nieplodnosc...
Jak następny raz cos uslyszysz na temat wieku to powiedz, ze wróżka Ci przepowiedziala, ze umrzesz w wieku 40 lat. Dlatego musisz zdążyć wychować dziecko...
M czuje sie zadziwiająco dobrze, za to jak od 2 dni kiepsko. Moze to element psychologiczny, skoro On Troche wiecej rzeczy ogarnia mnie odpuscilo spiecie i poczucie "musisz, bo jak nie Ty to kto"...

Blue Ahoj pro vas od Tigra;)

A.... Dagna pole dance ma jakiś zwiazek ze mna?:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Blueskay !!!!:-):-D:rofl2: kochana teraz to się musi udać:tak::tak: trzymam mocno kciuki i czekam na twoja pozytywna bete:)

Pole tak patrzę na Twój suwaczek i co widzę....jeszcze chwila i zostaniesz mamusią:):) jeszcze 6-8 tygodni, przeleci jak z bicza strzelił:)

a mi się dzisiaj tak miesza że jest poniedziałek...nawet mojego synka chciałam pakować do szkoły tak jak w poniedziałek::) tylko że on ma lepsza pamięć niż ja i przypomniał mi że to wtorek;)
 
Pole: jak mi ktoś cos jeszcze powie na temat mojego wieku to temu komuś powiem zeby sie walił:] i wyjdę z gabinetu. Mimo tego ze fakt jestem młoda to znam siebie i gdybym nie była gotowa na dziecko to nigdy nie zaczęłabym sie o nie starać...no i wydaje mi sie ze mam tam jakoś w głowie poukładane.wiec jak teraz o tym myśle to jestem wkurzona na maksa:|

Hmmm Kochana jesli masz cos wspólnego z rurka to moze sie to tyczyc Ciebie:D
 
Hej dziewczynki chwilę mnie nie było ale jakaś zalatana ostatnio jestem, mimo wolnego wymyślałam sobie bojowe zadania od grabienia liści, po pieczenie ciasta, i nieszczęsne prasowanie :-(,

Kara, Merlin - Bardzo mi przykro :-( i mocno przytulam,

Myślę, że nowy rok przyniesie nam dużo szczęścia bo ten 13 taki sobie, my w najlepszym czasie będziemy się też starać z końcówką grudnia albo stycznia o podejscie do iui,

Jutro chyba polecę na AHM i powiem że się trochę stresuje :sorry:

Miłej nocy wam życzę ;-)
 
reklama
Dagna91 masz rację że szukasz po lekarzach pomocy mimo młodego wieku. Ja zaczęłam starać się o pierwsze dziecko w wieku 21 lat (urodziłam miałam 24) i w tych staraniach zawsze sobie mówiłam" kurcze że ja wpadki nie zaliczyłam" no bo trudno było mi zajść w ciążę. Dużo jest par co odkłada macierzyństwo, są koło 30 stki i dochodzą do wniosku że czas na dziecko, a tu rozczarowanie bo nie idzie! wtedy zaczyna bieganie się po lekarzach i jak się udaje ma się już koło 40 stki. Lekarze nie powinni bagatelizować problemu mimo młodego wieku, mam nadzieję że wreszcie znajdziesz odpowiedniego doktorka który Cię nie ''oleje":tak:;-)
 
Do góry