reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Kochane może akurat coś wiecie na ten temat lub same może robiłyście te badania. Wczoraj byłam zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy przy okazji zrobiłam też homocysteinę, kwas foliowy, Wit. B12 i Wit.D 3 . Niby te badania na zespół antyfosfolipidowy najlepiej zrobić do 6 tygodni po poronieniu . Więc chciałam zrobić jak najszybciej. Hmm tylko mnie zaniepokoiło Pan który pobierał mi krew mówił ,że nie raz lekarz każe po 2 tygodniach jeszcze powtórzyć wynik. Ja z tymi badaniami i jak jeszcze zrobię na trombofilię wrodzoną jechać do Poznania w czerwcu żeby to skonsultować bo teraz wiadomo tak jeszcze nie mogę się starać. Witaminy zbadałam żeby zobaczyć ich poziom żeby zacząć brać odpowiednie suplementy jak okaże się że jest niedobór. Jak myślicie co byście zrobiły na moim miejscu , jak będę miała już wyniki na zespół antyfosfolipidowy wysłać do kliniki i niech lekarz je zobaczy? Mój prowadzący w klinice mówił ,że zbytnio nie wykonuje się badań po pierwszym poronieniu a co mam czekać jak to mnie spotka drugi raz i dopiero badania 🤦 muszę działać ....
 
Kochane może akurat coś wiecie na ten temat lub same może robiłyście te badania. Wczoraj byłam zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy przy okazji zrobiłam też homocysteinę, kwas foliowy, Wit. B12 i Wit.D 3 . Niby te badania na zespół antyfosfolipidowy najlepiej zrobić do 6 tygodni po poronieniu . Więc chciałam zrobić jak najszybciej. Hmm tylko mnie zaniepokoiło Pan który pobierał mi krew mówił ,że nie raz lekarz każe po 2 tygodniach jeszcze powtórzyć wynik. Ja z tymi badaniami i jak jeszcze zrobię na trombofilię wrodzoną jechać do Poznania w czerwcu żeby to skonsultować bo teraz wiadomo tak jeszcze nie mogę się starać. Witaminy zbadałam żeby zobaczyć ich poziom żeby zacząć brać odpowiednie suplementy jak okaże się że jest niedobór. Jak myślicie co byście zrobiły na moim miejscu , jak będę miała już wyniki na zespół antyfosfolipidowy wysłać do kliniki i niech lekarz je zobaczy? Mój prowadzący w klinice mówił ,że zbytnio nie wykonuje się badań po pierwszym poronieniu a co mam czekać jak to mnie spotka drugi raz i dopiero badania 🤦 muszę działać ....
Jedź do lekarza z tym co Ci wyjdzie i olej ta opinię, ja się cieszę że zrobiłam badania bo wiem na czym stoję i jak prowadzić kolejną ciążę.
 
Jedź do lekarza z tym co Ci wyjdzie i olej ta opinię, ja się cieszę że zrobiłam badania bo wiem na czym stoję i jak prowadzić kolejną ciążę.
Dziękuję, no właśnie też tak myślałam ale chciałam Waszych opinii zasięgnąć. A musiałaś jeszcze powtarzać te badania na Zespół antyfosfolipidowy ? Robiłaś je krótko po poronieniu? No tak lekarze mają w nosie żeby po poronieniu szczególnie zająć się pacjentką. A jak kobieta zrobi badania na własną rękę to wtedy wychodzą cuda ale przynajmniej wtedy już wiadomo jakie leki brać itp.
 
Kochane może akurat coś wiecie na ten temat lub same może robiłyście te badania. Wczoraj byłam zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy przy okazji zrobiłam też homocysteinę, kwas foliowy, Wit. B12 i Wit.D 3 . Niby te badania na zespół antyfosfolipidowy najlepiej zrobić do 6 tygodni po poronieniu . Więc chciałam zrobić jak najszybciej. Hmm tylko mnie zaniepokoiło Pan który pobierał mi krew mówił ,że nie raz lekarz każe po 2 tygodniach jeszcze powtórzyć wynik. Ja z tymi badaniami i jak jeszcze zrobię na trombofilię wrodzoną jechać do Poznania w czerwcu żeby to skonsultować bo teraz wiadomo tak jeszcze nie mogę się starać. Witaminy zbadałam żeby zobaczyć ich poziom żeby zacząć brać odpowiednie suplementy jak okaże się że jest niedobór. Jak myślicie co byście zrobiły na moim miejscu , jak będę miała już wyniki na zespół antyfosfolipidowy wysłać do kliniki i niech lekarz je zobaczy? Mój prowadzący w klinice mówił ,że zbytnio nie wykonuje się badań po pierwszym poronieniu a co mam czekać jak to mnie spotka drugi raz i dopiero badania 🤦 muszę działać ....
Idz do lekarza z wynikami.. Ja akurat jestem zdania takiego zeby jak najwiecej badan zrobic zeby szybciej zdiagnozować.. Troche nie rozumiem dlaczego po 1 poronieniu nie robic...
 
Idz do lekarza z wynikami.. Ja akurat jestem zdania takiego zeby jak najwiecej badan zrobic zeby szybciej zdiagnozować.. Troche nie rozumiem dlaczego po 1 poronieniu nie robic...
No ja też tego nie rozumiem ale większość lekarzy tak twierdzi 😏 Trzeba widocznie poronić 2/3 razy żeby lekarz się zainteresował i kierował na konkretne badania.
 
reklama
Idz do lekarza z wynikami.. Ja akurat jestem zdania takiego zeby jak najwiecej badan zrobic zeby szybciej zdiagnozować.. Troche nie rozumiem dlaczego po 1 poronieniu nie robic...
Dokładnie, idiotyzmy jakieś 😏 powinno im zależeć żeby pacjentki dobrze zdjagnozowac, po pierwsze kupę kasy ładujesz w tą klinikę a poza tym powinno im zależeć na opinii...
 
Do góry