reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Prawidłowa decyzja póki są możliwości trzeba próbować później chwilkę odpocząć i działać dalej[emoji256] Ja mimo że już mi się udało wywalczyć upragnioną ciążę nadal trzymam za was wszystkie kciuki bo każda z was jest w środku silna i wszechmocną kobietka o wielkich serduszkach i wspaniałych osobowościach. I każda zasłużyła na bycie szczęśliwa i spełniona w roli mamusi[emoji3590][emoji188]
Mnie chyba najbardziej uśpiło to ze trzy lata temu udało nam się za pierwszą iui. Byłam pewna że skoro wtedy się udało to teraz też przecież musi. A tu jednak zonk. No nic próbujemy dalej. Marzę o bliźniakach żeby już więcej nie jeździć po lekarzach ale wiadomo będę się cieszyć jeśli wogole się uda i będzie 1 bąbelek hehe wszystko jedno tak naprawdę byle zdrowe. No i od dziś stosować będę przepis jaki kiedyś tu znalazłam co prawda po mojej udanej iui ale teraz go zastosuje No i stymulacja będzie i iui ale mam jeszcze jeden trik w zanadrzu😉 więc głową w górę i do przodu.
 
Mnie chyba najbardziej uśpiło to ze trzy lata temu udało nam się za pierwszą iui. Byłam pewna że skoro wtedy się udało to teraz też przecież musi. A tu jednak zonk. No nic próbujemy dalej. Marzę o bliźniakach żeby już więcej nie jeździć po lekarzach ale wiadomo będę się cieszyć jeśli wogole się uda i będzie 1 bąbelek hehe wszystko jedno tak naprawdę byle zdrowe. No i od dziś stosować będę przepis jaki kiedyś tu znalazłam co prawda po mojej udanej iui ale teraz go zastosuje No i stymulacja będzie i iui ale mam jeszcze jeden trik w zanadrzu😉 więc głową w górę i do przodu.
A co to za trik :)?
 
reklama
Do góry