reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Tak miałam odroczony, czuje ekscytacje przed transferem ale też mega strach...Bo tak bardzo chce aby się w końcu udało.. Widziałam że pytałaś o wizyty w trakcie procedury. U mnie było tak że jedynie wolny dzień brałam na punkcje, resztę dni na spokojnie godziłam z pracą, bo wizyty mniej więcej miałam po 16 godzinie. A było ich przed punkcja jakieś 3 lub 4 więc niewiele.
Nie dziwie się, ja już dzisiaj poczułam ekscytacje a z drugiej strony obawę co będzie jak i in vitro nie wyjdzie, ale musimy być dobrej myśli :)
Dzięki za odp już też wypytałam dzisiaj lekarza jak wygląda dokładnie ta procedura :) i rzeczywiście tylko 2 dni wolnego na punkcję i transfer będę musiała brac, ale jeśli wszystko będzie ok to w połowie maja będzie. Teraz mówił że mam mieć przerwę bo byłam na stymulacji 3 mies
 
reklama
Nie dziwie się, ja już dzisiaj poczułam ekscytacje a z drugiej strony obawę co będzie jak i in vitro nie wyjdzie, ale musimy być dobrej myśli :)
Dzięki za odp już też wypytałam dzisiaj lekarza jak wygląda dokładnie ta procedura :) i rzeczywiście tylko 2 dni wolnego na punkcję i transfer będę musiała brac, ale jeśli wszystko będzie ok to w połowie maja będzie. Teraz mówił że mam mieć przerwę bo byłam na stymulacji 3 mies
No ja tak mam właśnie, że jestem dobrej myśli, a z drugiej strony boję się nastawiać że się uda aby pozniej mniej znieść rozczarowanie..Czas pokaże.
Miesiąc szybko zleci zobaczysz :)
 
reklama
Do góry