reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Nie trać sił i nadziei, wiadomo jest ciężko ale trzeba walczyc!! :) tym bardziej co widać nawet po tym forum są dziewczyny co też się długo starały a jednak się w końcu udało!! :) ja wierzę że i nam się uda tylko trzeba jeszcze trochę poczekać :)
Dziękuję za te słowa. Staram się bardzo! Raz na pół roku mnie dopada....teraz szczególnie mnie wzięło, bo dziś 36dc, owulacja była- nie wiem dokładnie kiedy, bo byłam w czwartek tylko u lekarza, żeby ustalić dalsze kroki i na usg. Musiała być opóźniona. Wczoraj skusiłam się na test. Oczywiście negatywny... A @dalej nie ma 🤷‍♀️
 
🙏🤞🤞🤞🤞 Daj koniecznie znać, jak będziesz miała wyniki !
Dziękuje dziewczyny za wsparcie ❤️ Pewnie, ze dam znac :) w piątek byłam przekonana, ze miesiączka tuż tuż bardzo bolały mnie piersi były twarde, ciepłe, i bolały mnie sutki nie mówiąc już o brzuchu następnego dnia to samo dziś już mnie piersi zupełnie przestały mnie bolec, czuje tylko lekkie skurcze i jajniki. Według kalendarzyka okres powinien być dziś ale, nie przyszedł. W 11dpo sikany test negatywny. Boje się tej bety może W KOŃCU się uda :)
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie ❤️ Pewnie, ze dam znac :) w piątek byłam przekonana, ze miesiączka tuż tuż bardzo bolały mnie piersi były twarde, ciepłe, i bolały mnie sutki nie mówiąc już o brzuchu następnego dnia to samo dziś już mnie piersi zupełnie przestały mnie bolec, czuje tylko lekkie skurcze i jajniki. Według kalendarzyka okres powinien być dziś ale, nie przyszedł. W 11dpo sikany test negatywny. Boje się tej bety może W KOŃCU się uda :)
Kciuki zacisniete żeby beta była pozywtyna! ✊❤️
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie ❤️ Pewnie, ze dam znac :) w piątek byłam przekonana, ze miesiączka tuż tuż bardzo bolały mnie piersi były twarde, ciepłe, i bolały mnie sutki nie mówiąc już o brzuchu następnego dnia to samo dziś już mnie piersi zupełnie przestały mnie bolec, czuje tylko lekkie skurcze i jajniki. Według kalendarzyka okres powinien być dziś ale, nie przyszedł. W 11dpo sikany test negatywny. Boje się tej bety może W KOŃCU się uda
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie ❤️ Pewnie, ze dam znac :) w piątek byłam przekonana, ze miesiączka tuż tuż bardzo bolały mnie piersi były twarde, ciepłe, i bolały mnie sutki nie mówiąc już o brzuchu następnego dnia to samo dziś już mnie piersi zupełnie przestały mnie bolec, czuje tylko lekkie skurcze i jajniki. Według kalendarzyka okres powinien być dziś ale, nie przyszedł. W 11dpo sikany test negatywny. Boje się tej bety może W KOŃCU się uda :)
Trzymam kciuki ✊✊❤️
 
reklama
Ja jutro mam wizytę . Powtornie się dłuży ten czas.... Tak się boje co będzie... Bolały mnie piersi, były twarde a teraz ból ustał i są miękkie. Normalnie do jutra zwariuje 🙁🙁 Boje się że to zły znak 😭
 
Do góry