reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja jutro mam wizytę . Powtornie się dłuży ten czas.... Tak się boje co będzie... Bolały mnie piersi, były twarde a teraz ból ustał i są miękkie. Normalnie do jutra zwariuje 🙁🙁 Boje się że to zły znak 😭
Gosia a czy bolały Cię piersi cały czas ? Wiem, ze Tobie powiodła się pierwsza IUI ja tez jestem po pierwszej IUI 13 dni i co prawda bolały mnie piersi do dnia miesiączki dziś spóźnia się 2 dzień i od wczoraj w sumie nic mnie nie boli.
 
reklama
Kochana spokojnie mnie na początku też bolały później przeszło nadal nie bolą tylko rosną[emoji2960] a u mnie już idzie 23 tydzień[emoji3590] także ból piersi może być awcale nie musi i to nie jest wyznacznik. Poprostu myśl pozytywnie nie denerwuj się a wszystko będzie się pięknie rozwijać[emoji9]
Ból piersi zaczął się na początku 6 tygodnia czyli tydzień temu . Na początku bardzo bolały a od soboty już trochę mniej a dziś już wcale...mnie w dniu spodziewanej miesiączki w ogóle nie bolały piersi. Nie kieruj się moim schematem ja po prostu wariuje bo już zaczyna się 7 tydzień a wszystkie objawy ustały......[emoji853]
 
Ból piersi zaczął się na początku 6 tygodnia czyli tydzień temu . Na początku bardzo bolały a od soboty już trochę mniej a dziś już wcale...mnie w dniu spodziewanej miesiączki w ogóle nie bolały piersi. Nie kieruj się moim schematem ja po prostu wariuje bo już zaczyna się 7 tydzień a wszystkie objawy ustały......🙁
no i dobrze, będziesz cieszyła się nieuciążliwą ciąża 😘 lepiej dobrze się czuć niż przytulać toaletę codziennie 😛 nie martw się, wszystko napewno jest w porządku
 
Ja jutro mam wizytę . Powtornie się dłuży ten czas.... Tak się boje co będzie... Bolały mnie piersi, były twarde a teraz ból ustał i są miękkie. Normalnie do jutra zwariuje 🙁🙁 Boje się że to zły znak 😭
Kochana co to za negatywne myśli.. Szybciutko odganimy je i włączamy tylko pozytywne :) nie denerwuj się bo stres tutaj nie pomoże.. Jutro już wizyta i wszystkiego się dowiesz.. Ściskam Cie mocno! ❤️
 
Hej dziewczyny ❤
Wczoraj robiłam test i tylko ja coś tam może widziałam. Niestety dziś przyszła miesiaczka. Czyli nie udało się 😔
Mam jeszcze nadzieję, że zaraz mi się skończy bo nie boli mnie brzuch A zawsze bolał Ale z pewnością nie. A więc w tym cyklu lekarz kazał zrobić przerwe od stymulacji itd A w kwietniu inseminacja. Buziaki i gratuluję każdej z osobna którą ujrzała dwie piękne kreseczki 😘😘❤❤
 
Hej dziewczyny ❤
Wczoraj robiłam test i tylko ja coś tam może widziałam. Niestety dziś przyszła miesiaczka. Czyli nie udało się 😔
Mam jeszcze nadzieję, że zaraz mi się skończy bo nie boli mnie brzuch A zawsze bolał Ale z pewnością nie. A więc w tym cyklu lekarz kazał zrobić przerwe od stymulacji itd A w kwietniu inseminacja. Buziaki i gratuluję każdej z osobna którą ujrzała dwie piękne kreseczki 😘😘❤❤
Hej 😘 Przykro mi bardzo 🙁 Życzę Tobie dużo siły i aby następna inseminacja okazała się szczęśliwa 🤗
 
Hej dziewczyny ❤
Wczoraj robiłam test i tylko ja coś tam może widziałam. Niestety dziś przyszła miesiaczka. Czyli nie udało się 😔
Mam jeszcze nadzieję, że zaraz mi się skończy bo nie boli mnie brzuch A zawsze bolał Ale z pewnością nie. A więc w tym cyklu lekarz kazał zrobić przerwe od stymulacji itd A w kwietniu inseminacja. Buziaki i gratuluję każdej z osobna którą ujrzała dwie piękne kreseczki 😘😘❤❤
Życzę Ci dużo siły i cierpliwości, żeby w końcu się udało :*
 
reklama
Hej dziewczyny ❤
Wczoraj robiłam test i tylko ja coś tam może widziałam. Niestety dziś przyszła miesiaczka. Czyli nie udało się 😔
Mam jeszcze nadzieję, że zaraz mi się skończy bo nie boli mnie brzuch A zawsze bolał Ale z pewnością nie. A więc w tym cyklu lekarz kazał zrobić przerwe od stymulacji itd A w kwietniu inseminacja. Buziaki i gratuluję każdej z osobna którą ujrzała dwie piękne kreseczki 😘😘❤❤
Przykro mi.. Ściskam 😘 oby w kwietniu się udała! ✊✊
 
Do góry