reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Spokojnie ja mam 7.6 😊😁 wiec to nie świadczy o niczym złym 😁 jedyne co to jak mi lekarz tłumaczył i śmieje się do teraz ze tak to nazwał Ze moze być tak ze jest mały śmietniczek czyli duzo pęcherzyków ale tylko wybrane sa ok. Dla pocieszenia i przykładu powiem ze nie jest tak zle bo po stymulacji mialam pobrane do in vitro 25 pęcherzyków z czego 15 było super wiec spokojnie bez nerwów 😁
Hehe no to nie jest tak źle ale my celujemy w inseminacje nie in vitro więc kurczę no mam trochę obawy :D jeny siedzę i czekam na pobranie następne i cala się trzęse
 
reklama
Hehe no to nie jest tak źle ale my celujemy w inseminacje nie in vitro więc kurczę no mam trochę obawy :D jeny siedzę i czekam na pobranie następne i cala się trzęse
Ja miałam 3 iui i ten wynik nie przeszkadzal ani lekarz nigdy nie powiedział że to jest przyczyna niepowodzenia 😊 wiec spokojnie bedzie dobrze 😉
 
Dziewczyny moje amh to 2,46 i jeden lekarz powiedział mi że nie ma szans naturalnie zajść w ciążę a drugi że to wcale nie jest aż tak źle
 
reklama
Do góry