reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
poczekaj z tym strzelaniem do poniedziałku 😉 kochana spokojnie, przecież to wszystko można wyregulować lekami. Nie nakręcaj się, będzie dobrze 😉
Boję się, że dr Augustyniak nie ma takiej wiedzy nie wiem nie znam go ale boję się tego, że każe mi iść do dietetyka i wrócić za 3 miesiące ja dłużej nie wytrzymam tej niepewności:(
 
Boję się, że dr Augustyniak nie ma takiej wiedzy nie wiem nie znam go ale boję się tego, że każe mi iść do dietetyka i wrócić za 3 miesiące ja dłużej nie wytrzymam tej niepewności:(
To są podstawy podstaw i na pewno dr będzie wiedzieć co zrobić :-) moze Cie wysłać na konsultacje do endokrynolog jesli nie ma specjalizacji. Jeśli ma to od razu bedzie mogła dac receptę
 
To są podstawy podstaw i na pewno dr będzie wiedzieć co zrobić :-) moze Cie wysłać na konsultacje do endokrynolog jesli nie ma specjalizacji. Jeśli ma to od razu bedzie mogła dac receptę
Ten lekarz jest jeden na całą klinikę niepłodności... jest tylko ginekologiem, załamałam się bo zawsze wyniki mialam super naprawdę a teraz jest dupa dosłownie dupa
 
reklama
Do góry