reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
@OnaGośka Daj znac co Endokrynolog Ci dziś powie :D
Już akurat wróciłam do domu , lekarz bardzo miły mówi , że w porę przyszłam, że zaraz nie powinno zaszkodzić te zbyt wysokie TSH. Dostałam przepisane Euthyrox 50 i za 3 tygodnie mam powtórzyć TSH i FT4 i przed świętami jeszcze do kontroli ☺️ Pisałam do kliniki na 16 marca mam umowioną pierwszą wizytę ale jutro i w wtorek jeszcze mam powtórzyć betę bo muszę monitorować aż dojdzie do 1000 ☺️ Dziękuję , że zapytałaś 🤗☺️😘
 
Już akurat wróciłam do domu , lekarz bardzo miły mówi , że w porę przyszłam, że zaraz nie powinno zaszkodzić te zbyt wysokie TSH. Dostałam przepisane Euthyrox 50 i za 3 tygodnie mam powtórzyć TSH i FT4 i przed świętami jeszcze do kontroli ☺️ Pisałam do kliniki na 16 marca mam umowioną pierwszą wizytę ale jutro i w wtorek jeszcze mam powtórzyć betę bo muszę monitorować aż dojdzie do 1000 ☺️ Dziękuję , że zapytałaś 🤗☺️😘
No to pięknie, szybko zareagowane 😊ale będzie prezent na święta 🐣
 
Już akurat wróciłam do domu , lekarz bardzo miły mówi , że w porę przyszłam, że zaraz nie powinno zaszkodzić te zbyt wysokie TSH. Dostałam przepisane Euthyrox 50 i za 3 tygodnie mam powtórzyć TSH i FT4 i przed świętami jeszcze do kontroli ☺️ Pisałam do kliniki na 16 marca mam umowioną pierwszą wizytę ale jutro i w wtorek jeszcze mam powtórzyć betę bo muszę monitorować aż dojdzie do 1000 ☺️ Dziękuję , że zapytałaś 🤗☺️😘
Super :) Informuj na bieżąco !!! 🥰
 
No to pięknie, szybko zareagowane 😊ale będzie prezent na święta 🐣
No też się bardzo cieszę ale jeszcze to mnie nie dociera☺️ Za dużo chyba internetów czytam bo martwię się, że moja beta jest zbyt niska według miesiączki leci 5 tydzień a ja wczoraj miałam dopiero 155 beta HCG tak się boje tej pierwszej wizyty, że coś będzie nie tak 🙁🙁 albo że ciąża biochemiczna...
 
reklama
Do góry