reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
A właśnie chce powiedzieć, ze ja dopiero teraz poczułam, ze wracam do żywych po wczorajszej IUI nadal mam mocne skurcze jak sikam ale już nie muszę trzymać brzucha jak chodzę i mogę się wyprostować. Ale pierwsza dobra to maskara.
 
reklama
Cześć ☺️ Dziękuję bardzo. Super , teraz oczekiwanie na testowanie . Trzymam kciuki ❤️ Jaka przyczyna inseminacji jeżeli mogę spytać?
Cześć ☺️ Dziękuję bardzo. Super , teraz oczekiwanie na testowanie . Trzymam kciuki ❤️ Jaka przyczyna inseminacji jeżeli mogę spytać?
Dziękuję za kciuki 😍 Właśnie nie ma przyczyny zdiagnozowanej. Męża wyniki super. Mialam robione różne badania które również okazywały się dobre a ciąży od 3 lat nie ma ☹️
 
A właśnie chce powiedzieć, ze ja dopiero teraz poczułam, ze wracam do żywych po wczorajszej IUI nadal mam mocne skurcze jak sikam ale już nie muszę trzymać brzucha jak chodzę i mogę się wyprostować. Ale pierwsza dobra to maskara.
Strasznie mocna tą reakcja pierwszy raz się spotkałam z czymś takim. Prawie jak ja po laparo. Dobrze że już lepiej., 😊
 
@eij trzymam kciuki :*
@margaretka25 dajesz dziewczynom nadzieję :) a to będą bliźniaki??? :)
@kolor nadzieji który to tydzień? :)

U mnie 15+2 jutro 100 dni ciąży 😂🙊

Pomalutku, powolutku do celu ❤ trzeba wierzyć. Nie można tracić nadziei!
Czy blizniaki dowiem się za 2 tygodnie na 1 USG 🙂❤ 2 zarodeczki byly podawane ❤❤zobaczymy kto tam się rozgościł u mamusi w brzuszku 🥰🥰
 
Cześć :) podczytuje Was już bardzo długo ale dopiero dzisiaj odważyłam się napisać :) czy mogę do Was dołączyć? 😊 Dzisiaj miałam pierwsza inseminacje. Zaczyna się ten ciężki czas oczekiwań i z Wami na pewno będzie mi łatwiej. Za wszystkie dziewczyny trzymam mocno kciuki ✊ a tym które ujrzały już dwie kreseczki gratuluję 😊
Cześć 🙂 trzymamy kciuki w taki razie za pierwszy celny strzał 🍀✊
 
reklama
Do góry