reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
dziękuję 🥰 a Ty jak się czujesz? Strasznie szybko ten czas leci. Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa ❤️
Dziekuje. Dobrze sie czuje. Żadnych objawów strasznych nie miałam. Typu mdłości i tak dalej. Jestem po prenatalnych, wszystko wyszło super. Prawdopodobieństwa prawie zerowe.
Jedynie co to ciągle ogromny stres. Po tych długich staraniach i przeplakanych cyklach tak ciężko uwierzyć że w końcu jest dobrze. W sumie to żyje od wizyty do wizyty. Od sprawdzania bicia serduszka do następnego sprawdzania. JwszcW czekam na wynik płynnej cytologii i też się denerwuje. I tak w kołko.
 
Dziekuje. Dobrze sie czuje. Żadnych objawów strasznych nie miałam. Typu mdłości i tak dalej. Jestem po prenatalnych, wszystko wyszło super. Prawdopodobieństwa prawie zerowe.
Jedynie co to ciągle ogromny stres. Po tych długich staraniach i przeplakanych cyklach tak ciężko uwierzyć że w końcu jest dobrze. W sumie to żyje od wizyty do wizyty. Od sprawdzania bicia serduszka do następnego sprawdzania. JwszcW czekam na wynik płynnej cytologii i też się denerwuje. I tak w kołko.
no niestety w naszym przypadku stres będzie zawsze i to w podwójnej dawce 🙄 tyle starań, prób, wylanych łez żalu wiec to normalne, że jak już jest pięknie i dobrze to z tyłu głowy jest ta ma myśl czy aby na pewno wszystko ok. Ale jeszcze troszkę i maleństwo będzie na świecie, a wtedy to dopiero zaczną się nerwy 😁🤪 dlatego relaksuj się kochana ile możesz, na nerwy jeszcze będzie czas 🥰
 
Cześć :) podczytuje Was już bardzo długo ale dopiero dzisiaj odważyłam się napisać :) czy mogę do Was dołączyć? 😊 Dzisiaj miałam pierwsza inseminacje. Zaczyna się ten ciężki czas oczekiwań i z Wami na pewno będzie mi łatwiej. Za wszystkie dziewczyny trzymam mocno kciuki ✊ a tym które ujrzały już dwie kreseczki gratuluję 😊
 
Cześć :) podczytuje Was już bardzo długo ale dopiero dzisiaj odważyłam się napisać :) czy mogę do Was dołączyć? 😊 Dzisiaj miałam pierwsza inseminacje. Zaczyna się ten ciężki czas oczekiwań i z Wami na pewno będzie mi łatwiej. Za wszystkie dziewczyny trzymam mocno kciuki ✊ a tym które ujrzały już dwie kreseczki gratuluję 😊
Cześć ☺️ Dziękuję bardzo. Super , teraz oczekiwanie na testowanie . Trzymam kciuki ❤️ Jaka przyczyna inseminacji jeżeli mogę spytać?
 
reklama
Do góry