reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Macica może się rozciągać. O ile nie masz skurczy ani plamień to wydaje mi się że jest ok. Jeśli nie chcesz brać leków to może magnez?
A nospę w razie konieczności można brać ? Teraz raczej wezmę magnez...Skurczy raczej nie mam tak jak na miesiączkę to jest taki stały ból nie mocny ale taki no że czuje te podbrzusze. Plamień żadnych nie mam .
 
reklama
A nospę w razie konieczności można brać ? Teraz raczej wezmę magnez...Skurczy raczej nie mam tak jak na miesiączkę to jest taki stały ból nie mocny ale taki no że czuje te podbrzusze. Plamień żadnych nie mam .
sądzę,że możesz wziąć nospe jak będziesz miała silniejsze bóle i odczuwalne skurcze. U mnie też wystąpiły takie delikatne bóle i ciągnięcie w dole brzucha około 3 dni od transferu i lekarza zalecił brać właśnie nospe żeby ograniczyć skurcze macicy i ułatwić zagnieżdżenie 🙂
 
sądzę,że możesz wziąć nospe jak będziesz miała silniejsze bóle i odczuwalne skurcze. U mnie też wystąpiły takie delikatne bóle i ciągnięcie w dole brzucha około 3 dni od transferu i lekarza zalecił brać właśnie nospe żeby ograniczyć skurcze macicy i ułatwić zagnieżdżenie 🙂
Ok dziękuję bardzo ☺️
 
Opowiesz cos więcej o swojej stymulacji ? Jakis masz leki mialas wizytę kontrolna ?
Ja zaczynam te przygodę [emoji848]
Pewnie:) Dostałam Menopur 200 zastrzyk, biorę od 3 dnia cyklu codziennie czyli od wtorku włącznie z tym poniedziałkiem, do tego cetrotide 0.25 zastrzyk, który robię jutro i też w poniedziałek. W poniedziałek również mam wizytę. I to narazie tyle :)
 
reklama
Pewnie:) Dostałam Menopur 200 zastrzyk, biorę od 3 dnia cyklu codziennie czyli od wtorku włącznie z tym poniedziałkiem, do tego cetrotide 0.25 zastrzyk, który robię jutro i też w poniedziałek. W poniedziałek również mam wizytę. I to narazie tyle :)
Ja od dzisiaj czyli 2dc menopur i gonal, we wtorek czyli 5dc wizyta i zobaczę co dalej. Trzymam kciuki za piękne jajeczka. Ja mam klasyfikacje do icsi a ty?
 
Do góry