reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
A może masz niski progesteron?
A kiedy termin okresu ?
Może zrób sikanca jak masz możliwość i to faktycznie wina niskiego proga
Ja bym poszła. Pamiętaj że na początku ciąży też się plamienia zdążają. Nie trać nadziei 🤗
Dziś 27dc, cykle mam 28-29dniowe, a plamienie mam od 25dc. Sikaniec wyszedł dziś bialutki. Ale namówiłas mnie i pójdę się upewnić jutro :) z progesteronem nigdy nie miałam problemu, ale może🤷🏼‍♀️ Pytałam lekarza, to nic nie kazał brać po IUI.
 
reklama
I jak tam dziewczynki mija Wam ostatni tydzień lutego? Mnie popołudniu zaczęło gardło trochę boleć i coś mnie bierze chyba bo czuję się jak kapeć, mierzyłam temp i mam 37,3. 🙄
 
I jak tam dziewczynki mija Wam ostatni tydzień lutego? Mnie popołudniu zaczęło gardło trochę boleć i coś mnie bierze chyba bo czuję się jak kapeć, mierzyłam temp i mam 37,3. 🙄
Ja dziś udawałam że jest wiosna i poszłam w sukience do pracy :) Takiej wiosennej wybitnie :) Dziś się też przeprosiłam ze steperem i zrobiłam nadprogramowe 1000 kroków ;) a poza tym to już bym chciała wiosnę chociażby tą kalendarzową bo krócej do końca diagnozowania i do transferu :)
 
Ja dziś udawałam że jest wiosna i poszłam w sukience do pracy :) Takiej wiosennej wybitnie :) Dziś się też przeprosiłam ze steperem i zrobiłam nadprogramowe 1000 kroków ;) a poza tym to już bym chciała wiosnę chociażby tą kalendarzową bo krócej do końca diagnozowania i do transferu :)
ja też założyłam do pracy wiosenna sukienkę w kwiatki 😁
 
reklama
Do góry