reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mi zalecano 2 x po plasterku przez 2 dni przed transferem i po transferze. Nie dłużej bo ananasy w większej ilości mają właściwości skurczowe.
Kochane a jak to jest z tym ananasem po inseminacji czy transferze ile go trzeba jeść i jak długo ? Bo chyba tu u Was czytałam, że ananas pomaga w zagnieżdżeniu [emoji3526]
 
reklama
Dziewczyny może pytanie głupie, ale mam problemy z zaparciami i wspomagał sie dulcobisem bądź xenna, czy po iui to zaszkodzi ?
I sex bzykacie sie bez oporów ?😂
 
Dziś dwa i jutro dwa najlepiej po jednym plasterku po śniadaniu i pod wieczór no dziś to np teraz i późnym wieczorem[emoji846] ja tak robilam. Pęcherzyki nie pękną[emoji6]
A jak ja mam inseminację w poniedziałek to też mogę dziś zjeść dwa ? To nie spowoduje , że czasem za szybko pęknie pęcherzyk ? [emoji3526]
 
A jeśli chodzi o zaparcia to po iui bym stosowała naturalne środki bo te które wymieniłaś niewiem jakie mają zalecenia w ulotce. Ale wiem że w aptekach jest dostępny syrop które stosują kobiety w ciąży na zaparcia. Mi zawsze pomagają jablka na zaparcia.
Dziewczyny może pytanie głupie, ale mam problemy z zaparciami i wspomagał sie dulcobisem bądź xenna, czy po iui to zaszkodzi ?
I sex bzykacie sie bez oporów ?[emoji23]
 
Dziewczyny może pytanie głupie, ale mam problemy z zaparciami i wspomagał sie dulcobisem bądź xenna, czy po iui to zaszkodzi ?
I sex bzykacie sie bez oporów ?😂
chyba bym postawiła na naturalne metody np. śliwki suszone, żeby poprawić perystaltykę jelit.

A co do drugiej kwestii to mi lekarz nawet zalecał przytulanki po iui. ♥️
 
reklama
Do góry