reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Zostaniesz mamą , każda z nas zostanie jeżeli będziemy walczyć. ☺️Tylko pytanie na ile starczy nam sił i pieniędzy oczywiście....🙁
Ja już mezowi powiedziałam w Święta Bożego Narodzenia, ze ostatnia nadzieja w Bogu. Odmawiam Nowennę Pompejańska w tej intencji i wierzę, że się uda, a jeśli nie to oczywiście przeżyje to znów, ale biorę się w garść i staramy się o adopcję. Jak zawsze mieliśmy pod wiatr z naszym planowaniem, albo mój mąż nie dojechał jak miałam te dni, albo cykl mi się rozjechał, tak teraz układa się wszystko na razie dobrze 😉 nie ma co się nastawiać, że na pewno się uda, ale iskierka nadziei musi być 💪
 
reklama
Ja już mezowi powiedziałam w Święta Bożego Narodzenia, ze ostatnia nadzieja w Bogu. Odmawiam Nowennę Pompejańska w tej intencji i wierzę, że się uda, a jeśli nie to oczywiście przeżyje to znów, ale biorę się w garść i staramy się o adopcję. Jak zawsze mieliśmy pod wiatr z naszym planowaniem, albo mój mąż nie dojechał jak miałam te dni, albo cykl mi się rozjechał, tak teraz układa się wszystko na razie dobrze 😉 nie ma co się nastawiać, że na pewno się uda, ale iskierka nadziei musi być 💪
A Ty jesteś już po inseminacji
 
Ostatnia edycja:
Trzymam za Was kciuki, ja będę testować w przyszłą niedzielę, chyba że nie wytrzymam, bo do czwartku mam przyjmować Duphaston, to już wtedy zrobię test, w razie gdyby się udało, to nie chce przerywać brania Duphastonu.
 
A Ty jesteś już po inseminacji ? U nas adopcja nas wyklucza nie jesteśmy małżeństwem a trzeba mieć staż małżeński więc odpada.....
Tak, w zeszła niedzielę miałam pierwsza inseminacje zrobiona. Lekarz powiedział, że jest dobrej myśli, no ale trzeba czekać. W tym roku będzie już 6 lat po ślubie, a z tego co czytałam musi minąć 5 lat po ślubie, żeby ubiegać się o adopcję.
 
W 2019 roku już chciałam podchodzić do adopcji, ale zaszłam w ciążę, a po kilku dniach gdy dowiedziałam się o ciąży poroniłam. Tylko bardzo długo nie robiłam testu, bo nawet nie brałam pod uwagę ciąży tylko jakieś zawirowania w cyklu. Ostatnio znów czytałam o adopcji i podobno jest problem, jeśli mąż pracuje za granicą.. Mam w planach zadzwonić i dowiedzieć się, czy mamy szansę.
 
Tak, w zeszła niedzielę miałam pierwsza inseminacje zrobiona. Lekarz powiedział, że jest dobrej myśli, no ale trzeba czekać. W tym roku będzie już 6 lat po ślubie, a z tego co czytałam musi minąć 5 lat po ślubie, żeby ubiegać się o adopcję.
Dziękujemy ☺️ To może akurat już jesteś w ciąży oby , życzę Wam tego ☺️ No jak już jesteście 6 lat po ślubie to już też macie ułatwienie.
 
Ostatnia edycja:
Dziękujemy ☺️ To może akurat już jesteś w ciąży oby , życzę Wam tego ☺️ No jak już jesteście 6 lat po ślubie to już też macie ułatwienie. My narazie nie planujemy ślubu narazie właśnie skupiamy się na to żeby mieć ukochane, wyczekiwane dziecko. Mój partner jest już po rozwodzie dlatego może narazie nie spieszymy się ze ślubem .
Długo już się staracie?
 
W 2019 roku już chciałam podchodzić do adopcji, ale zaszłam w ciążę, a po kilku dniach gdy dowiedziałam się o ciąży poroniłam. Tylko bardzo długo nie robiłam testu, bo nawet nie brałam pod uwagę ciąży tylko jakieś zawirowania w cyklu. Ostatnio znów czytałam o adopcji i podobno jest problem, jeśli mąż pracuje za granicą.. Mam w planach zadzwonić i dowiedzieć się, czy mamy szansę.
To jest właśnie to że te procedury o adopcje są takie wymagające z jednej strony dobrze, że dokładnie prześwietlą parę żeby wiedzieć komu powierzają dziecko ale z drugiej ten cały proces a to że nie jest się małżeństwem to już wyklucza a to staż małżeński itp. to już dużo par wyklucza o podejście do adopcji.
 
reklama
Do góry