reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Sama byłam w szoku. Wiem że to jest dla faceta bardzo drażliwy temat dlatego nigdy nie próbowałam go namawiać. Wycofałam się całkowicie. Aż w końcu on mówi że chce mieć dziecko, skoro biologicznie nie moze to poradzimy sobie inaczej. I na drugi dzień umawiałam się w klinice 😉
masz cudownego mężczyznę obok swojego boku i tym bardziej pewnie cieszy się że ma tak empatyczną i wakeczna żonę jak ty. ( Tak cię odbieram czytając wszystkie posty)
 
masz cudownego mężczyznę obok swojego boku i tym bardziej pewnie cieszy się że ma tak empatyczną i wakeczna żonę jak ty. ( Tak cię odbieram czytając wszystkie posty)
Dziękuję, bardzo mi miło czytajac Twoje słowa 😘 no muszę przyznać że mąż mi się udał 😉 chociaż nie myślcie że on taki idealny, wady też ma 😄😜
 
Dziewczyny dostań cudowne wiadomości z laboratorium moje dwa kolejne zarodki pięknie się rozwinęły ( potrzebowały tylko trochę więcej czasu- leniuszki po tatusiu) i są kropkami 4.22.
Tym samym z 6 zarodków, jeden jest już ze mną w domu a 3 czekają cierpliwie w bezpiecznym miejscu.
Cudowna wiadomość 👏😍 będzie duża rodzinka 🙂
 
masz cudownego mężczyznę obok swojego boku i tym bardziej pewnie cieszy się że ma tak empatyczną i wakeczna żonę jak ty. ( Tak cię odbieram czytając wszystkie posty)
Z drugiej strony my już razem tyle przeszliśmy że razem chyba działamy na siebie motywująco😉 zaczynając od choroby nowotworowej męża, walka przez te lata, operacje, chemie itp... 😔 Chociaż muszę przyznać że po tych nieudanych próbach to on mnie kopał w tylek i zabraniał się poddawać w momencie kiedy ja nie miałam siły oddychać 😶
 
reklama
Super wiadomosc! Będzie rodzeństwo bo na pewno się udało:) kiedy testujesz ?
Dziewczyny dostań cudowne wiadomości z laboratorium moje dwa kolejne zarodki pięknie się rozwinęły ( potrzebowały tylko trochę więcej czasu- leniuszki po tatusiu) i są kropkami 4.22.
Tym samym z 6 zarodków, jeden jest już ze mną w domu a 3 czekają cierpliwie w bezpiecznym miejscu.
 
Do góry