reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny beta spadła, co prawda odrobinę bo z 1795 na 1780 ale zawsze lepsze to niż wzrost. Wieczorem idę do lekarza prywatnie. To dobry diagnosta zobaczymy co powie... Niezmiennie trzymam za Was wszystkie kciuki :)
My za Ciebie również! Oby miał dla Ciebie dobre informacje i oby wszystko się wyjaśniło ✊ 🍀 ..
 
reklama
Dziewczyny coś mi się zepsuło czy wy też tak macie
 

Załączniki

  • fa257a96-64d6-41b0-b592-c1018823d931.jpg
    fa257a96-64d6-41b0-b592-c1018823d931.jpg
    85,5 KB · Wyświetleń: 49
Jestem ale jego wypowiedź 'wycięli zły jajnik' i średnie zainteresowanie nie nastraja mnie pozytywnie i jeśli się zdecyduję na kolejne in vitro to już nie u niego. Ja wiem że on na odległość i bez szpitala nie za dużo może no ale po ponad roku badań i kupię pieniędzy zostawionych w klinice oczekiwałabym większego zainteresowania...
W jakiej klinice w Warszawie się leczylas?
 
Dziewczyny, dziś zaczynam 8 tydzień ciąży, a od wczoraj mam brązowe plamienia. Zazwyczaj widoczne tylko po toalecie na papierze. Od wczoraj tak mam. Raz więcej, raz mniej. Kontaktowałam się z moją kliniką. Powiedziano mi, że jeśli nie mam nadzwyczannych bóli ani krwi czerwonej nie mam się tym martwić i przyjść w środę, bo tak mam zaplanowane pierwsze USG i tam wszystko będzie wiadomo. Ja się boję, że mogę nie dotrwać do tego USG.. Piersi mniej bolą, inaczej się czuję, nie mam ani pół mdłości ani innych objawów ciążowych, ale do tej pory jedynie bolały mnie piersi. Nie uspokoili mnie a ja muszę czekać. Ja wiem, że jeśli organizm zacznie się samoistnie oczyszczać to serce mi pęknie a ja nie mogę nic zrobić. Czy jest szansa, że jest to normalne i nie zagraża ciąży? Wyczytałam Polskie i Holenderskie strony i każdy mówi inaczej. 😭 Macie może jakieś doświadczenia z tym związane?
Ja osobiście plamien nie miałam ale to się zdarza. W pl zazwyczaj przepisują jakąś luteinę, tam też ci pewnie zaleca jakiś progesteron. Jeśli tylko będzie tego więcej bądź pojawi się krew jedz na izbę przyjęć, niech cię zbadają :)
 
reklama
Czesc Dziewczyny. Dawno nie zaglądałam. Mam ostatnio bardzo ciezki czas. Zglebiona psychicznie. Ale nie o tym... ;-)
Podczytalam co u Was. Niezmiennie trzymam kciuki za bete i powodzenie inseminacji. Współczuję tej skaczącej bety i niepewności co to. Naprawde cuda się dzieja... szok. Dzis byłam u gina. Ostatnio walczyłam z zapaleniem. Wybrałam antybiotyk i czopki. Na sprawdzeniu zniw mówił że jest jakiś nieprawidłowy sluz...wynik za 2 tyg. Czy któraś z Was usuwała nadzerke ? Sa wokół tego kontrowersje. Lekarz waha się czy robic. Podobno lepiej po rodzeniu robic z tym porzadki. A u mnie zapalenie po zapaleniu... moze ktos mial tak i doradzi czy to ruszać
 
Do góry