reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dzięki dziewczyny. Jeśli chodzi o 'dobry', 'zły' jajowód to wczoraj na ip miałam usg macica czysta, nie ciążowa, żadnych nieprawidłowości. Badał mnie naprawdę w porządku gin, taki z doświadczeniem, natomiast zastanawia mnie to że zapytał się z której strony 'miałam to robione' podczas usg bo on nie widzi czy się nie może dopatrzeć...no jak na usg nie widzi że NIE MA lewego jajowodu który został przez jego szefa wycięty 10 dni temu??!!... wtedy nie zwróciłam na to uwagi z nerwów ale zastanawia mnie to... jutro spróbuję się dostać do gin prywatnie nawet jeśli beta będzie spadać, żeby mi ktoś nie związany ze szpitalem powiedział co wg niego się dzieje...
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Jeśli chodzi o 'dobry', 'zły' jajowód to wczoraj na ip miałam usg macica czysta, nie ciążowa, żadnych nieprawidłowości. Badał mnie naprawdę w porządku gin, taki z doświadczeniem, natomiast zastanawia mnie to że zapytał się z której strony 'miałam to robione' podczas usg bo on nie widzi czy się nie może dopatrzeć...no jak na usg nie widzi że NIE MA lewego jajowodu który został przez jego szefa wycięty 10 dni temu??!!... wtedy nie zwróciłam na to uwagi z nerwów ale zastanawia mnie to... jutro spróbuję się dostać do gin prywatnie nawet jeśli beta będzie spadać, żeby mi ktoś nie związany ze szpitalem powiedział co wg niego się dzieje...
Trzymam kciuki żeby wszystko się wyjaśniło ❤️
 
Dzięki dziewczyny. Jeśli chodzi o 'dobry', 'zły' jajowód to wczoraj na ip miałam usg macica czysta, nie ciążowa, żadnych nieprawidłowości. Badał mnie naprawdę w porządku gin, taki z doświadczeniem, natomiast zastanawia mnie to że zapytał się z której strony 'miałam to robione' podczas usg bo on nie widzi czy się nie może dopatrzeć...no jak na usg nie widzi że NIE MA lewego jajowodu który został przez jego szefa wycięty 10 dni temu??!!... wtedy nie zwróciłam na to uwagi z nerwów ale zastanawia mnie to... jutro spróbuję się dostać do gin prywatnie nawet jeśli beta będzie spadać, żeby mi ktoś nie związany ze szpitalem powiedział co wg niego się dzieje...
Czyli na USG widział normalnie dwa jajowody?
 
Dziewczyny, dziś rano krew na papierze, nie wiele to bardziej plamienie, zastanawiam się czy to może być skutek mało delikatnego usg z soboty bo przecież ta macica mi się cały czas goi. Czuję się w porządku, żadnych bóli brzucha czy czegokolwiek innego...miałam plan żeby zrobić betę i spróbować się dostać prywatnie do gina żeby mi usg zrobił a dopiero potem do szpitala, ale teraz to już głupia jestem...napisałam do tego mojego gina zobaczymy co powie...A jeszcze jutro i pojutrze mamy podpisywać papiery w banku i u notariusza o zakup domu...
 
Dziewczyny, dziś rano krew na papierze, nie wiele to bardziej plamienie, zastanawiam się czy to może być skutek mało delikatnego usg z soboty bo przecież ta macica mi się cały czas goi. Czuję się w porządku, żadnych bóli brzucha czy czegokolwiek innego...miałam plan żeby zrobić betę i spróbować się dostać prywatnie do gina żeby mi usg zrobił a dopiero potem do szpitala, ale teraz to już głupia jestem...napisałam do tego mojego gina zobaczymy co powie...A jeszcze jutro i pojutrze mamy podpisywać papiery w banku i u notariusza o zakup domu...
Staram się wszystko uporządkować...🙄 Jeden lekarz robił Ci in vitro, drugi lekarz przyjął Cię na wizyte i stwierdził ciążę pozamaciczna, inny lekarz zrobił Ci zabieg a u jeszcze innego byłaś na oddziale tak? Kurde, pogubiłam się trochę.... A jakie zalecenia dostalas od lekarza który wypisywał Cię ostatnio ze szpitala?
 
reklama
Staram się wszystko uporządkować...🙄 Jeden lekarz robił Ci in vitro, drugi lekarz przyjął Cię na wizyte i stwierdził ciążę pozamaciczna, inny lekarz zrobił Ci zabieg a u jeszcze innego byłaś na oddziale tak? Kurde, pogubiłam się trochę.... A jakie zalecenia dostalas od lekarza który wypisywał Cię ostatnio ze szpitala?
In vitro robił mi lekarz w klinice w Warszawie doktor D (tu chyba nie można używać nazwisk), w której się leczymy od ponad roku. Jak beta pierwszy raz spadła poszłam lokalnie do bardzo dobrego gina/ultrasonografisty doktora M. A, w szpitalu no to wiadomo na kogo trafisz ten Cię leczy, więc tak, laparoskopię robił ordynator a w sob przyjął mnie lekarz który był na dyżurze doktor L :) Jeśli chodzi o zalecenia to zrobić betę i jakby wzrosła albo coś innego by się działo (silny ból, krwawienie itp.) wrócić do szpitala. Doktor M z którym jestem w stałym kontakcie sms i któremu w sumie najbardziej ufam napisał mi że jajowodów można nie dojrzeć na usg chyba że coś w nich jest, że to poranne plamienie to nie od usg z soboty i żeby zrobić betę. Więc zaraz idę na betę (powinno się już trochę przerzedzić bo tam rano to dzikie kolejki są ) a w międzyczasie spróbuję się dostać do lekarza prywatnie.
 
Do góry