reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć dziewczyny 😉 nie wiem czy mnie pamiętacie bo od października zaprzestalismy starań o dziecko i nie udzielałam się na forum 😉 ale czytałam was 😘 chciałam wam o wiedzieć że nie warto trącić nadzieji... Bo ja z mężem staraliśmy się od ponad roku o dzidzie... Diagnoza: wrogość śluzu i bardzo zła jakość nasienia... 3 inseminacje w tym jedna (pierwsza) udana ale niestety ciaza stracona na początku 3 miesiąc... ☹️ Odpuściliśmy w październiku... A dziś 4 dzień spóźnionego kresu i dla formalności zrobiłam test bo jutro szykuje się impreza... A tam 2 przegrubasne krechy!!! Jestem w szoku! Nie traćcie nadzieji😍 będzie wszystko dobrze 😘 wiem że łatwo się mówi ale czasem warto wrzucić na luz... Jak i ludzie mówili... Za dużo myślisz, wyluzuj to mowilam: moim celem jest mieć dziecko, być cudowna mama i dać dziecku co najlepsze a ja mam wyluzować!
Ale mieli rację! Ściskam Was mocno 😍❤️
IMG_20210108_050605.jpg
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny 😉 nie wiem czy mnie pamiętacie bo od października zaprzestalismy starań o dziecko i nie udzielałam się na forum 😉 ale czytałam was 😘 chciałam wam o wiedzieć że nie warto trącić nadzieji... Bo ja z mężem staraliśmy się od ponad roku o dzidzie... Diagnoza: wrogość śluzu i bardzo zła jakość nasienia... 3 inseminacje w tym jedna (pierwsza) udana ale niestety ciaza stracona na początku 3 miesiąc... ☹️ Odpuściliśmy w październiku... A dziś 4 dzień spóźnionego kresu i dla formalności zrobiłam test bo jutro szykuje się impreza... A tam 2 przegrubasne krechy!!! Jestem w szoku! Nie traćcie nadzieji😍 będzie wszystko dobrze 😘 wiem że łatwo się mówi ale czasem warto wrzucić na luz... Jak i ludzie mówili... Za dużo myślisz, wyluzuj to mowilam: moim celem jest mieć dziecko, być cudowna mama i dać dziecku co najlepsze a ja mam wyluzować!
Ale mieli rację! Ściskam Was mocno 😍❤️Zobacz załącznik 1223985
Ja cię kojarzę ;) gratulacje ♥️♥️♥️
Ale jakie piękne krechy!!!!!
Ja takich nie miałam nawet przy becie ponad 1000 😬😂
Super!!!! To na imprezie teraz tylko woda 😉😉😉
 
Oczywiście że cię pamiętamy[emoji4] gratulacje kochana trzymaj się cieplutko[emoji3590] i zaglądaj do nas czasem z nowinkami[emoji6] piękne kreseczki[emoji123] powodzenia[emoji256]
Cześć dziewczyny [emoji6] nie wiem czy mnie pamiętacie bo od października zaprzestalismy starań o dziecko i nie udzielałam się na forum [emoji6] ale czytałam was [emoji8] chciałam wam o wiedzieć że nie warto trącić nadzieji... Bo ja z mężem staraliśmy się od ponad roku o dzidzie... Diagnoza: wrogość śluzu i bardzo zła jakość nasienia... 3 inseminacje w tym jedna (pierwsza) udana ale niestety ciaza stracona na początku 3 miesiąc... [emoji3525] Odpuściliśmy w październiku... A dziś 4 dzień spóźnionego kresu i dla formalności zrobiłam test bo jutro szykuje się impreza... A tam 2 przegrubasne krechy!!! Jestem w szoku! Nie traćcie nadzieji[emoji7] będzie wszystko dobrze [emoji8] wiem że łatwo się mówi ale czasem warto wrzucić na luz... Jak i ludzie mówili... Za dużo myślisz, wyluzuj to mowilam: moim celem jest mieć dziecko, być cudowna mama i dać dziecku co najlepsze a ja mam wyluzować!
Ale mieli rację! Ściskam Was mocno [emoji7][emoji3590]Zobacz załącznik 1223985
 
reklama
Cześć dziewczyny 😉 nie wiem czy mnie pamiętacie bo od października zaprzestalismy starań o dziecko i nie udzielałam się na forum 😉 ale czytałam was 😘 chciałam wam o wiedzieć że nie warto trącić nadzieji... Bo ja z mężem staraliśmy się od ponad roku o dzidzie... Diagnoza: wrogość śluzu i bardzo zła jakość nasienia... 3 inseminacje w tym jedna (pierwsza) udana ale niestety ciaza stracona na początku 3 miesiąc... ☹️ Odpuściliśmy w październiku... A dziś 4 dzień spóźnionego kresu i dla formalności zrobiłam test bo jutro szykuje się impreza... A tam 2 przegrubasne krechy!!! Jestem w szoku! Nie traćcie nadzieji😍 będzie wszystko dobrze 😘 wiem że łatwo się mówi ale czasem warto wrzucić na luz... Jak i ludzie mówili... Za dużo myślisz, wyluzuj to mowilam: moim celem jest mieć dziecko, być cudowna mama i dać dziecku co najlepsze a ja mam wyluzować!
Ale mieli rację! Ściskam Was mocno 😍❤️Zobacz załącznik 1223985
Wow, ale piękne krechy 😍 gratulacje 🙂🎉
 
Do góry