reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ok rozumiem, że większość dziewczyn ma tutaj dużo większe doświadczenie i dzieli się wiedzą, ale też ile kobiet tyle historii i mogę mieć jedynie do siebie pretensje, że zamiast zaufać lekarzowi podzieliłam się swoją historią tutaj i teraz jest to dla mnie źródłem stresu, którego powinnam sobie zaoszczędzić. Czas sobie na razie odpuścić :) Dziewczyny niezmiennie trzymam za Was wszystkie kciuki :)
Po to kazda z nas tu jest by mieć z kim pogadac i nie odbieraj tego jako atak. Podczas in vitro wiesz ilu dniowy zarodek kiedy zaszłaś i dlatego jest tak a nie inaczej... starania o dziecko i ciąża to ciagly stres i nie mialam zamiaru bys teraz się unosila i odchodzila z forum. Życzę Ci jak najlepiej.
 
reklama
dobrawola pisze:


Kochane zaraz mam 5 IUI!! Trzymajcie kciuki. Żeby to był najpiękniejszy prezent na święta bo testuje 23.12.
emoji56.png
emoji56.png
emoji56.png
emoji56.png
emoji56.png


Trzymam kciuki
 
Po to kazda z nas tu jest by mieć z kim pogadac i nie odbieraj tego jako atak. Podczas in vitro wiesz ilu dniowy zarodek kiedy zaszłaś i dlatego jest tak a nie inaczej... starania o dziecko i ciąża to ciagly stres i nie mialam zamiaru bys teraz się unosila i odchodzila z forum. Życzę Ci jak najlepiej.
Nie unoszę się :) to szkodzi ciąży a ja staram się jej pomagać a nie przeszkadzać i dlatego posłucham ludzi którym ufam i dam sobie spokój. Większość dziewczyn szczególnie na tym wątku jest mi bliska i złapałyśmy mam wrażenie dobry kontakt stąd tez ich opinie tutaj były wyważone i dające nadzieję. Także trzymam kciuki i na razie idę sobie odpoczywać. Powodzenia :)
 
Trzymam kciuki za piekny przyrost, powtórzę tekst z innego forum: ciaza to nie matematyka, najważniejsze są przyrosty,a co do Twojej "guli" w gardle to ja przez pierwsze 2 tygodnie miałam wrażenie jakby coś mi się przykleiło do gardła .
Nie unoszę się :) to szkodzi ciąży a ja staram się jej pomagać a nie przeszkadzać i dlatego posłucham ludzi którym ufam i dam sobie spokój. Większość dziewczyn szczególnie na tym wątku jest mi bliska i złapałyśmy mam wrażenie dobry kontakt stąd tez ich opinie tutaj były wyważone i dające nadzieję. Także trzymam kciuki i na razie idę sobie odpoczywać. Powodzenia :)
 
Oj oby szybko minęło bo męczę się całe dnie. Dopiero mam 9 tydzień więc chyba jeszcze trochę to potrwa[emoji20][emoji51]
Biedna... Mam nadzieję, że ci szybko minie :( i będziesz jedna z tych dziewczyn które promienieją w drugim trymestrze.mi się zaczęły dopiero w 3 miesiącu i jeszcze do dziś potrafi mi coś nie podpasowac i wymiotuje. Urok pasiadania w brzuszku córki [emoji23]
 
Tak wiem, aż napisałam jeszcze raz do mojego gin. Odpisał cytuję. 'Jest OK'. On jest dość oszczędny w słowach ;) Kurczę ja nie jestem z natury paranoiczką ale tutaj trudno bez emocji...czy mrozaczki mogą mieć inne wartości bety niż żywe zarodki? Tak myślę że może niepotrzebnie wpisałam pytanie o betę na wątku 'kto po invitro'... tutaj mnie w większości wspieracie a tam odpowiedzi że niska itd. Kurczę ja wiem że nie jest najwyższa, ale fajnie jakby odezwał się ktoś w podobnej sytuacji bo czytałam już kilka historii przy których moja beta była naprawdę wysoka a ciąże się utrzymały...na mnie po prostu lepiej działa pozytywne podejście i dawanie nadziei niż kopanie po tyłku...dobra nie czytam już nic tylko idę na betę. Skoro kreska od cienia zrobiła się prawie bordowa w tydzień to znaczy że beta rośnie :)
Kochana, weź kocyk, herbatki sobie zaparz, włącz fajny serial albo film i nie stresuj sie.

Co ma byc to będzie - wiesz o tym. Ja mam nadzieje i trzymam kciuki za dobry przyrost i powodzenie ciąży.

Wiesz tez ze kazda kobieta i kazda ciaza jest inna, ale ja Cie rozumiem.. sama sie boje o kazdy dzien, o to czy beta bedzie rosla dalej, czy na USG bedzie dobrze..

Jesli lekarz mówi, ze jest okej.. to zaufaj.

Będzie dobrze!
 
Nie unoszę się :) to szkodzi ciąży a ja staram się jej pomagać a nie przeszkadzać i dlatego posłucham ludzi którym ufam i dam sobie spokój. Większość dziewczyn szczególnie na tym wątku jest mi bliska i złapałyśmy mam wrażenie dobry kontakt stąd tez ich opinie tutaj były wyważone i dające nadzieję. Także trzymam kciuki i na razie idę sobie odpoczywać. Powodzenia :)
przyrost !!!!!! Nie denerwuj się !! Musi być dobrze ;) my zaczynaliśmy z bety 33
 
reklama
Do góry