reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Nie wolno Ci wątpić! ☝🏻😁to nie jest tak, ze każda tutaj cos bierze po inseminacji. Dla pocieszenia mogę powiedzieć, ze ja nie dostałam żadnych leków po 1 IUI, a i tak sie udało (choć na krótko). Chyba nie ma reguły. Z tego co wiem @eij tez nic nie brała.
Dokładnie, jutro mam mieć 3 AID (chociaż czekam jeszcze na wynik testu covid 🙄) i równiez lekarz nic mi nie przepisał. Ja ma robione na 3 dni przed inseminacja badania hormonalne właśnie po to że jakbym miała w razie czego czegoś niski poziom to musiały przepisać mi leki. A że wszystko jest ok to nie ma potrzeby niczego brać po zabiegu.
 
Dokładnie, jutro mam mieć 3 AID (chociaż czekam jeszcze na wynik testu covid 🙄) i równiez lekarz nic mi nie przepisał. Ja ma robione na 3 dni przed inseminacja badania hormonalne właśnie po to że jakbym miała w razie czego czegoś niski poziom to musiały przepisać mi leki. A że wszystko jest ok to nie ma potrzeby niczego brać po zabiegu.
Będzie dobrze! ✊🏻
 
Dokładnie, jutro mam mieć 3 AID (chociaż czekam jeszcze na wynik testu covid 🙄) i równiez lekarz nic mi nie przepisał. Ja ma robione na 3 dni przed inseminacja badania hormonalne właśnie po to że jakbym miała w razie czego czegoś niski poziom to musiały przepisać mi leki. A że wszystko jest ok to nie ma potrzeby niczego brać po zabiegu.
Trzymam kciuki za jutro 🙏
Tym razem się uda, wierzę w to :) czas na świąteczny prezent po takim ciężkim 2020👶👶👶
Swoją droga ile płacisz za covidowy test? Bo nigdzie na stronie znaleźć nie mogę 🤦‍♀️
 
Ja nie dostaje nic 🤔🤔 przy 1 IUI nic nie dostalam ani zastrzyku ani tabletek nic I teraz przy 2IUI też nic. Jak czytam że każdy coś dostaje to zaczynam wątpić 🤯🤯🤯
Ja miałam podobnie, absolutnie nic oprócz tego że kwas foliowy jem w sumie z małymi przerwami od roku ale to sama z siebie a nie przepisu lekarza...myślę że to zależy od konkretnych warunków i trzeba chyba zaufać lekarzowi. Mój np. nie jest fanem wspomagaczy, jeśli coś nie jest udowodnione naukowo.
 
Trzymam kciuki za jutro 🙏
Tym razem się uda, wierzę w to :) czas na świąteczny prezent po takim ciężkim 2020👶👶👶
Swoją droga ile płacisz za covidowy test? Bo nigdzie na stronie znaleźć nie mogę 🤦‍♀️
Dziękuję 😃 licze że do 3 razy sztuka 😉 za test covid z krwi place 109 zł coś koło tego a za wymazowy 309 zł
 
Kurczę, dobrze ze u nas nie wymagają, to jednak znacznie powiększa koszty wszystkiego :(
Oby ostatni raz! ✊🏻✊🏻✊🏻
Nooo. Na te testy poszło już 1200 zł 😤 ale z drugiej strony może to i dobrze że testują bo gdybym była nosicielem bezobjawowym i zaszłaby w ciążę to stanowi już zagrożenie dla płodu, tym bardziej w 1 trymestrze, a tak to wiem że jestem zdrowa 🙂
 
reklama
Do góry