reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wczoraj jak zobaczyłam że krwawię odrazu napisałam do lekarza i wzięłam nospe żeby nie doprowadzić do skurczy i po 2 godz lekarz oddzwonił i zapytał czy to duże krwawienia to powiedziałam że jednorazowe bez bólu brzucha w objętości może 1 łyżki stołowej to powiedział żebym wzięła jednorazowo 4tab dupka i od dziś z dawki 2x1 brać 3x1 dupka i przyjść w czwartek bo wtedy jestem umówiona a jak zapytałam czym to mogło być spowodowane powiedział że na cyklu bezowulacyjnym tak się zdarza i że w czwartek zobaczymy co się dzieje.
Nie martw się na zapas kochana [emoji8] ja sama krwawiłam i okazało się, że zrobił się krwiak, a z dzidzią jest wszystko w porządku, u Ciebie z pewnością też. Nie jedziesz do lekarza żeby sprawdzić co się dzieje ?
 
reklama
Hej dziewczynki trzymam kciuki za dzisiejsze wasze wizyty monitoringi testowanie i aid[emoji123][emoji4]
Ja niestety zaczęłam się martwić o moje maleństwo ponieważ wczoraj zaczęłam krwawic. Co prawda było to jednorazowe krwawienie z niewielką ilością krwi ale jednak była to krew[emoji17] z tyłu głowy mam już myśli że to jednak początek końca mojego marzenia że za wcześnie się cieszyłam tym szczęściem i teraz będę to przeżywać bardziej[emoji20] gin mi kazał dołożyć progesteronu i czekać na czwartkową wizytę ale wątpię żeby miał mi coś pozytywnego do powiedzenia[emoji17] poprostu czuje że jest źle i że dobrego zakończenia nie będzie[emoji24]
Kochana nie zamartwiać się ❤️
Moja przyjaciółka miała tez takie plamienia z krwią i okazało się ze przy implantacji zrobił się mały krwiaczek i dlatego miała takie krwawienie ❤️ Dziś mały Maksiu ma 3 Msc. ❤️
 
Już się tyle naczytałam o wczesnych poronieniach biochemicznych i poza macicznych że już mnie nic nie pocieszy boje się czwartku i niewiem jak poradzę sobie że strata i porazka
Kolorku, nie wiem czy Cię to pocieszy, ale spróbuje. Mam znajoma, która miała krwawienie i to takie solidne jak klasyczny okres od 5 do aż 8 tygodnia non-stop, już powoli oswajała się ze stratą, a od 2 miesięcy jest szczęśliwą mama. Pamiętam, ze miała zalecenie by leżeć plackiem cały czas, wiec odpal jakiś serial, zrób kubek pysznej herbaty i odpoczywaj. Głowa do góry! Musi być dobrze! [emoji123] [emoji846]
 
Wczoraj jak zobaczyłam że krwawię odrazu napisałam do lekarza i wzięłam nospe żeby nie doprowadzić do skurczy i po 2 godz lekarz oddzwonił i zapytał czy to duże krwawienia to powiedziałam że jednorazowe bez bólu brzucha w objętości może 1 łyżki stołowej to powiedział żebym wzięła jednorazowo 4tab dupka i od dziś z dawki 2x1 brać 3x1 dupka i przyjść w czwartek bo wtedy jestem umówiona a jak zapytałam czym to mogło być spowodowane powiedział że na cyklu bezowulacyjnym tak się zdarza i że w czwartek zobaczymy co się dzieje.
Jejku ja bym nie wytrzymała tak długo, niby się zdarza, ale moim zdaniem dobrze sprawdzić... No nic trzeba ufać lekarzowi, wszystko będzie dobrze !!!
 
reklama
Do góry