reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witamina D z firmy Starpharma ale to nie ma znaczenia firma ważne żeby było 2000 jednostek. A Prenatal Uno to jest właśnie kwas foliowy 😉
Dzięki Kochana
Czuje się fatalnie i fizycznie i psychicznie a tu trzeba za 2h iść do pracy gdzie mam non stop styczność z małym i dziećmi i kobietami w ciazy w te dni najchętniej bym brała l4 :(
 
reklama
Dzięki Kochana
Czuje się fatalnie i fizycznie i psychicznie a tu trzeba za 2h iść do pracy gdzie mam non stop styczność z małym i dziećmi i kobietami w ciazy w te dni najchętniej bym brała l4 :(
Wiem kochana.... Ja w pracy chodziłam płakać do toalety bo nie wyrabiam. Do tego nie mogłam się wypłakac najbliższym bo oni nie widza że podchodzimy do inseminacji, nie chcę ich narazie stresować 😕 ale będzie lepiej, to minie. Złe dni zawsze będą się zdarzały, chwilę beznadzieji i zwątpienia. Ale dla zdobycia upragnionego celu warto to wszystko przetrwać mimo że teraz wydaje Ci się że nie dasz rady. Dasz 😉 i jeszcze będzie cudownie 👍😃
 
Dziewczyny zrobiłam test dziś mam 9dpt na betę idę jutro dopiero. Myślicie że się udało?
IMG_20201105_145445.jpeg
 
reklama
Do góry