reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć dziewczyny!

Czy któraś z Was jest w trakcie procesu inseminacji? Ja będę miała w najbliższą sobotę IUI po raz pierwszy i fajnie by było wymienić się obawami/doświadczeniami.

Pozdrawiam!
Hej. Ja jestem po dwóch. Nic się nie bój, zabieg całkowicie bezbolesny, pamiętaj żeby być z pełnym pęcherzem to szybko pójdzie z włożeniem cewnika. Później leżysz jeszcze 10 min i do domu 😃👍
 
reklama
Właśnie wróciłam z pracy niestety takie mam czasem dziwne zmiany
Kolejny raz ten znany bol to znane plamienie które za chwile się rozkręci
Powoli nie mam już sił i chyba od nowego roku daje sobie spokój z tym wszystkim .
Kochana głowa do góry, złe momenty się zdarzają, ale ważne żeby się z tego podnieść i się nie poddawać. Która to twoja próba?
 
Kochana głowa do góry, złe momenty się zdarzają, ale ważne żeby się z tego podnieść i się nie poddawać. Która to twoja próba?
Jakiś czas próbowaliśmy naturalnie ale nic lipa
Teraz była 3iui tylko że bez rzadnych wspomagaczy
Nie wiem już co brać jakiś czas brałam femibion 0 przez 3 miesiące teraz brałam Pragna Start przez 4 miesiące ale nie czuje rzadnej różnicy w samopoczuciu
Co polecacie innego bez recepty?
 
Jakiś czas próbowaliśmy naturalnie ale nic lipa
Teraz była 3iui tylko że bez rzadnych wspomagaczy
Nie wiem już co brać jakiś czas brałam femibion 0 przez 3 miesiące teraz brałam Pragna Start przez 4 miesiące ale nie czuje rzadnej różnicy w samopoczuciu
Co polecacie innego bez recepty?
Ja zażywam witaminę D3 2000 j., Piję saszetki Proxeed women, i łykam kwas foliowy Prenatal Uno
 
Hej. Ja jestem po dwóch. Nic się nie bój, zabieg całkowicie bezbolesny, pamiętaj żeby być z pełnym pęcherzem to szybko pójdzie z włożeniem cewnika. Później leżysz jeszcze 10 min i do domu 😃👍

Spoko. W sumie jedyne co się boję, że np. podmienią przez przypadek nasienie :) No i dzisiaj zastrzyku Ovitrelle :) Co przyjmowałaś po inseminacji? Miałaś luteinę?
 
reklama
Spoko. W sumie jedyne co się boję, że np. podmienią przez przypadek nasienie :) No i dzisiaj zastrzyku Ovitrelle :) Co przyjmowałaś po inseminacji? Miałaś luteinę?
Nie bój się , nasienia nikt nie pomyli😉 zresztą przed zabiegiem sprawdzasz dane z filoki czy się zgadzają. Ja miała tylko zastrzyk Ovitrelle na pęknięcie, luteiny nie miałam ani żadnych wspomadaczy po zabiegu
 
Do góry