reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziś, w 9 dniu po owu ciążowy
Za szybko. Ja czytałam że komórka jajowa od momentu zapłodnienia do momentu zagnieżdżenia w macicy potrzebuje od 6 do 12 dni. Później dopiero jak się zagnieździ to zaczyna wytwarzać hormon który przepływa do krwi i moczu. Mi lekarz kazał między 10 a 14 dniem po inseminacji zrobić test z krwi bo ten jest najbardziej wiarygodny. Także czekam do środy na betę, może zrobię tez testy ciążowy ale bardziej z ciekawości, nie mam zamiaru się nim sugerować 🙂
 
reklama
No alkohol to na mnie działa wręcz odwrotnie[emoji12] więc wolę coś z leków a medytacja joga to chyba by zadziałała na chwilkę.
Hej, pisałam Ci kiedyś o neospazminie w syropie. To mój ulubiony uspokajacz, spróbuj ;-) choć wydaje mi się, że przy takich lękach i objawach lepszy byłby psycholog. Być może też uspokoi Cię porządna rozmowa od serducha z kimś kto Cię rozumie i masz zaufanie żeby wyrzucić totalnie wszystko. Taka czystka z emocji i obaw ma swoje zalety ;) wyryczec swoje, powiedzieć głośno...
 
Dziewczyny ja Wam polecam adaptogeny na wyciszenie, Mam Ashwagande z Mothers Protect i działa cuda, mój małżon pije Czarodzieja i stwierdzil, ze to najlepsza rzecz jaką ostatnio stanęła na jego drodze, miałam Też Królowa która wpływa na plodnosc itp, brałam dwa miesiące i dała radę, wyregulowala mi nawet okres, także polecam :)
 
Kochane dziś jest mój 13 dzień po inseminacji myślę że na drugi dzień mialam dopiero owualcje. Dzisiaj miałam bardzo lekkie brązowe plamienie, skok temperatury, okropny ból glowy z nudnościami odczucie jakby ktoś mnie przyjechał walcem....i ból brzucha taki jakiś dziwny.. Nigdy czegoś takiego nie czułam. Myślicie że to mogło być zagniezdzenie?
 
Kochane dziś jest mój 13 dzień po inseminacji myślę że na drugi dzień mialam dopiero owualcje. Dzisiaj miałam bardzo lekkie brązowe plamienie, skok temperatury, okropny ból glowy z nudnościami odczucie jakby ktoś mnie przyjechał walcem....i ból brzucha taki jakiś dziwny.. Nigdy czegoś takiego nie czułam. Myślicie że to mogło być zagniezdzenie?
Myślę że to bardzo prawdopodobne 🙂 kiedy robisz betę?
 
Za szybko. Ja czytałam że komórka jajowa od momentu zapłodnienia do momentu zagnieżdżenia w macicy potrzebuje od 6 do 12 dni. Później dopiero jak się zagnieździ to zaczyna wytwarzać hormon który przepływa do krwi i moczu. Mi lekarz kazał między 10 a 14 dniem po inseminacji zrobić test z krwi bo ten jest najbardziej wiarygodny. Także czekam do środy na betę, może zrobię tez testy ciążowy ale bardziej z ciekawości, nie mam zamiaru się nim sugerować 🙂
Może i wcześniej ale test bardzo czuły i podobno po tyg już wyłapuje hormon. Wiem że lepiej byłoby poczekać ale ciekawość niestety wygrała. Dla mnie to już 3 inseminacja i przy dwóch pierwszych też robiłam po 6-7 dniu no i niestety dupa...miałam nadzieję że po 9 dniu będzie chociaż cień kreski....
 
Może i wcześniej ale test bardzo czuły i podobno po tyg już wyłapuje hormon. Wiem że lepiej byłoby poczekać ale ciekawość niestety wygrała. Dla mnie to już 3 inseminacja i przy dwóch pierwszych też robiłam po 6-7 dniu no i niestety dupa...miałam nadzieję że po 9 dniu będzie chociaż cień kreski....
A kiedy po zagniezdzeniu test powinnien już coś pokazać?
 
reklama
Do góry