reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nie mogłam wytrzymać i mąż przywiozł mi wczoraj wieczorem test ciążowy, bo mowie, ze nie uwierzę dopóki nie zobaczę, i faktycznie pozytywny od razu
 

Załączniki

  • received_260979961942688.jpeg
    received_260979961942688.jpeg
    81,6 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Nie mogłam wytrzymać i mąż przywiozł mi wczoraj wieczorem test ciążowy, bo mowie, ze nie uwierzę dopóki nie zobaczę, i faktycznie pozytywny od razu
Gratulacje!!!! Oby wszystko było dobrze

A ja korzystając z okazji pochwale się ze od wczoraj Wiemy ze czekamy na syncia 💙💙 połowa na za nami, odliczamy 🥰
 

Załączniki

  • B03EAE0E-FC46-4A44-9C0B-BCAE3A166AE6.jpeg
    B03EAE0E-FC46-4A44-9C0B-BCAE3A166AE6.jpeg
    801,7 KB · Wyświetleń: 46
Ja juz po wizycie u gina.
Zaczynam stymulacje jak przyjdzie @ od 3 do 7 dc tylko ze nowym lekiem... Symetrol nie wiem czy dobrze pisze. Pytam go co to on mowi ze lepsze id CLO bo nie upośledza endometrium.
Ale czytam ulotke i aż się boję. Ktoś to stosował??
 
reklama
U nas po monitoringu 2 piękne pecherzyki 16 i 19 mm. W czwartek kolejny monitoring, a w piątek prawdopodobnie IUI 😁🙆‍♀️ Już nie mogę się doczekać 🙂
 
Do góry