reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Bozii tak czytam to ze cierpicie na bezsennosc to jak bym siebie widziała jeszcze 2 tygodnie temu 🤷‍♀️ od smierci bliskiej mi osoby cierpiałam na bezsenność, nie mogłam spać... Stosowałam roznych metod i nic nie pomagało... Az do tamtego tygodnia... Moge ciagle spać... Jak wracalam z pracy z 2 zmiany zasypialam okoko 2-3 w nocy... Teraz przykladam glowe do poduszki w tle leci jakis film i nawet nie wiem kiedy zasypiam 🤷‍♀️ podejrzewam ze to emocje dzialaja i dlatego tak szbko zasypiam żeby obudzić sie w dzień testowania 😍😍
 
Wczoraj wracając z pracy cała droge płakałam, na przemian z modlitwą ...płakałam Z bezsilności... Modliłam się z nadzieji o cud... Jak dużo musimy przejść zeby móc tulić nasze maleństwo 😥😥 eh... Nie wiem juz czy jestem na tyle silna psychicznie alby przechodzić to jeszcze raz... Czy nie zdecyduje sie od razu na in vitro 😥 nie wiem zapożyczę się gdzie tylko będę mogla ale nie wiem czy to nie będzie lepsze 😥😔
 
Ja po mojej pierwzej inseminacji tez wypelniona bylam nadzieja i kazda oznaka typu czestrze korzystanue z wc-ciaza,boli brzuch-ciaza,a niestety lipa.U mnie byl jeszcze stres zwiazany z tym ze moj maz powiedzial ze to jedyna szansa bo on nie bwdzie wiecej nigdzie chodzil.No i teraz mam problem...
Współczuję Ci takiego faceta, spróbuj z nim szczeże porozmawiać, przedstaw mu wszystkie za i przeciw, opowiedz szczeże jak bardzo Ci na tym zależy. Przecież czas tak szybko leci i zanim się zastanowi i przekona to może już być za późno
 
Boże nie wierze oczom co czytam. Czy Twój mąż to dziecko? Bo zachowuje się jak rozkapryszony chłopiec który czegoś nie zrobi bo nie.... normalnie nie dorósł do roli ojca i wymięka przy pierwszym lepszym problemie. Powiedz mu ze oddanie nasienia to pikus i przyjemność z drugiej strony. To co przechodzi kobieta co miesiąc gdy się nie udaje - doszukując się objawów i rozkładająca nogi podczas każdego monitoringu i obnazajaca się przed lekarzem to dla niego przyjemność lepsza od oddania tak ważnego produktu i to w zamknięciu gdzie nikt go nie widzi???? No paranoja dla mnie, wybacz ale nie wytrzymałam a hormony robią swoje.... współczuje Ci faceta i ja to bym mu przedstawiła ultimatum i tyle. Jeśli chce Twojego szczęścia to niech za przeproszeniem strzepnie i milion razy do kubka i modli się by nie musiał przechodzić mechanicznego pobierania nasienia....
Matko ja to bym takiego mężczyznę pogoniła, który miałby w dupie moje szczęście
 
Dziewczynki pomocy!!! Ostatnio mam bezsenne noce i problem żeby wogole zmusić się do snu. Wy też tak macie? Jak sobie z tym poradzić? Można w czasie starań brać jakieś leki nasenne bądź na uspokojenie? Boziu dziś w nocy była tragedia od kilku dni już tak mam.
Na bessenność i uspokojenie proponuję inhalacje z soli i dwóch kropli olejku eukaliptusowego (bez alkoholu) przed snem i ja śpię jak dziecko
 
26.02: @kachaaa89 - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
02.03: @Kinia9292 - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
03.03: @Kinia9292 - wizyta po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji110]
04.03: @ola32 - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
04.03: @Brakujemiwiary - testowanie po 1 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
04.03: @agawid - testowanie[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
06.03: @Beta120996 - testowanie po 1 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
06:03: @kolor nadzieji - testowanie[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
09.03: @Endzi1981 - wizyta u lekarza[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
09.03: @AsiaaaK - testowanie po 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]

08.09: @Megan4 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590] (podwójne szczęście [emoji188])

Kogoś dopisać?[emoji846]

" KTO NIE WALCZY[emoji123] TEN NIE NIAŃCZY!!![emoji3590]"
[emoji188][emoji64][emoji1768][emoji2963][emoji64][emoji188]
Dziewczyny ja nie wiem kiedy będę u mojego gina rozmawiać o dalszym leczeni. Czy jeszcze jedna IUI czy już ivf.
A teraz dalej L4 i dalej infekcja:( kolejny antybiotyk:( CRP 3x powyżej normy, OB 50 a norma 20:( i jak tu się starać 😭
 
reklama
Do góry