reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wiesz co narazie przystopuje moze na 1 cykl badz 2 ...
Czy in vitro? Strasznie sie boje a poza tym to tez spore fundusze...
Narazie bierzemy sie za remont kuchni wiec zajmne glowke wybieraniem mebelkow itd :)
Rozmawialismy tez o adopcji... Nie wiem narazie stop robimy :)
Witaj. Jakiś czas temu byłam na tym forum. Dwie nieudane inseminacje. Daliśmy sobie spokój i teraz jestem w 6 miesiącu ciąży. Także fajnie ze masz się czym zając. Oczyścić głowę, pozbyć się stresu. Ja nie wierzyłam a jednak. Trzymajcie się ciepło dziewczyny.
 
reklama
Witaj. Jakiś czas temu byłam na tym forum. Dwie nieudane inseminacje. Daliśmy sobie spokój i teraz jestem w 6 miesiącu ciąży. Także fajnie ze masz się czym zając. Oczyścić głowę, pozbyć się stresu. Ja nie wierzyłam a jednak. Trzymajcie się ciepło dziewczyny.
Gratulacje! <3 Naturalnie Wam się udało?
 
Gratulacje! <3 Naturalnie Wam się udało?
Tak naturalnie. Na wakacjach się dobrze bawilismy. Po raz pierwszy od dwóch lat. I zaskoczyło. Inseminacje miałam kwiecień i maj 2019. Wakacje w sierpniu. Przez ten okres od czerwca do sierpnia całkowicie zaprzestaliśmy starań. Odstawiłam termometr leki kalendarzyk testy ovu i cieszyłam się życiem pogodzona z tym ze nie będzie mi dane. A jednak los sprawił ze marzenie się spełniło. I wiem ze czasem to nawet medycyna nie pomoże jeśli głowa przepełniona obawiami.
 
Hej! Po jakim czasie powinien pęknąć pęcherzyk po podaniu ovitrelle? Zastrzyk miałam w poniedziałek o 18, wczoraj inseminacja, dzisiaj sprawdzałam test owulacyjny i jest tylko 1 kreska :-/
 
Hej! Po jakim czasie powinien pęknąć pęcherzyk po podaniu ovitrelle? Zastrzyk miałam w poniedziałek o 18, wczoraj inseminacja, dzisiaj sprawdzałam test owulacyjny i jest tylko 1 kreska :-/
Kurcze chyba w ciągu 24 h powinien a piszą ze dłużej. Aczkolwiek ja miałam dwa razu na niepeknietym i po ovitrele miałam wrażenie ze pękł dzień po iui. No ale to było moje odczucie nie miałam monitoringu tylko jajnik szalał.
 
reklama
Do góry