reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja mam to samo.Szczerze zycze wszystkim zdrowego malucha i gratuluje im ale nie moge sluchac o objawach itp.bo mnie serce sciska.U mnie w pracy traktuja mnie jak zgnile jajo.Moja byla szefowa z ktora bylam w bardzo dobrych relavjach nie powiedziala mi ze zostanie babcia o tym zeby pokazac mi wnuka to nawet nie pomysli.Tylko ze ja czuje sie wtedy jeszcze gorzej.wolalabym zeby traktowalu mnie normalnie
Człowiek się czuje taki wykluczony wtedy... Może nie chcą właśnie przykrości sprawiać...
 
reklama
Dziewczyny!
Wiem, jakie to trudne, głowa do góry. Samej mi ciężko, wiadomo są lepsze i gorsze dni. Cały czas myślę o tym, że mamy mało czasu. Mój mąż ma przerzuty, nie wiem ile nam zostało, a chcialabym, żeby nasze dzieci mogły go pamiętać... Ale póki co ich nie ma... I nie wiem czy będą, i czy kiedyś nie zostanę całkiem sama...
Dziś po 2 IUI przyszła miesiączka... Ale, jedyne o czym myślę to, żeby znów spróbować - odluczam dni do trzeciej... Póki jest jeszcze szansa - jest nadzieja, to mam zamiar ja wykorzystać. Życie mnie nauczylo, że trzeba działać, że załamywanie się nie rozwiąże naszych problemów...
Choć czasami trudno o tym pamiętać...
Glowy do góry! Działamy!
AsiaaaK nie znałam Waszej historii... Trzymam ogromnie kciuki, żeby Wam się udało, mamy tu na forum ciążę po 3 IUI właśnie, więc wysyłam Ci moc wsparcia, żeby i Wasza historia się tak potoczyła i żebyście mogli razem z mężem długo, długo, długo się tym cieszyć ♥
 
Ja mam to samo.Szczerze zycze wszystkim zdrowego malucha i gratuluje im ale nie moge sluchac o objawach itp.bo mnie serce sciska.U mnie w pracy traktuja mnie jak zgnile jajo.Moja byla szefowa z ktora bylam w bardzo dobrych relavjach nie powiedziala mi ze zostanie babcia o tym zeby pokazac mi wnuka to nawet nie pomysli.Tylko ze ja czuje sie wtedy jeszcze gorzej.wolalabym zeby traktowalu mnie normalnie
Kasiekt, na pewno nie robią tego ze złej woli. Sama widzisz jak część z nas źle znosi informacje o cudzych ciążach, pewnie chcą Cię przed tym obronić. Możesz jej powiedzieć, że z chęcią zobaczysz wnuka, że to dla Ciebie lepsze niż udawanie, że nie ma tematu.

Ech, ja nie mam pracy, w której mogłabym się z tym odkryć. Wie o tym jedna koleżanka, szefowa nie. Na razie jakoś mi się udaje pogodzić pracę z leczeniem, choć bywa tak że np. termin iui jest niepewny, a ja nie wiem czy będę potrzebowała całego urlopu, połówki czy wcale i muszę kombinować. Trudno jest mi też np. po negatywnym teście przyjść do pracy i udawać że wszystko jest super. No ale to duża firma i rozpowiadanie o takich rzeczach nie jest rozsądne.
 
Kasiekt, na pewno nie robią tego ze złej woli. Sama widzisz jak część z nas źle znosi informacje o cudzych ciążach, pewnie chcą Cię przed tym obronić. Możesz jej powiedzieć, że z chęcią zobaczysz wnuka, że to dla Ciebie lepsze niż udawanie, że nie ma tematu.

Ech, ja nie mam pracy, w której mogłabym się z tym odkryć. Wie o tym jedna koleżanka, szefowa nie. Na razie jakoś mi się udaje pogodzić pracę z leczeniem, choć bywa tak że np. termin iui jest niepewny, a ja nie wiem czy będę potrzebowała całego urlopu, połówki czy wcale i muszę kombinować. Trudno jest mi też np. po negatywnym teście przyjść do pracy i udawać że wszystko jest super. No ale to duża firma i rozpowiadanie o takich rzeczach nie jest rozsądne.
Dzięki kochana za wsparcie, tez mam nadzieję, że do 3 razy sztuka...
Ja też w pracy kombinuję jak się da, bo wiadomo, trzeba się postarać, żeby na te wszystkie kontrole/badania/zabiegi dojechać. O naszych staraniach wie tylko najbliższą przyjaciółka i Wy, dziewczyny. Też uważam, że praca nie jest najlepszym miejscem na takie tematy, nie wszyscy to rozumieją, a poza tym to już bardzo intymne sprawy. Nie chcę, żeby wszyscy o nich wiedzieli. Jak się uda, będę się chwalic. 😊
 
Dzięki kochana za wsparcie, tez mam nadzieję, że do 3 razy sztuka...
Ja też w pracy kombinuję jak się da, bo wiadomo, trzeba się postarać, żeby na te wszystkie kontrole/badania/zabiegi dojechać. O naszych staraniach wie tylko najbliższą przyjaciółka i Wy, dziewczyny. Też uważam, że praca nie jest najlepszym miejscem na takie tematy, nie wszyscy to rozumieją, a poza tym to już bardzo intymne sprawy. Nie chcę, żeby wszyscy o nich wiedzieli. Jak się uda, będę się chwalic. 😊
U mnie w pracy moja szefowa wie poniewaz czestomam monitoring przed 8 wiec spozniam sie do pracy.Pogadalam z nia szczerze i wiem ze nikomu nie mowi.Moje kolezanki z pokoju tez wiedza ale tylko jedna wie o inseminacji.Ja jestem typem ktory musi sie dzielic emovjami-lepiej mi psychicznie wtedy.Maz nie dokoncamnie rozumie a kto jak nie druga kobieta?😊
 
Asia, przykro mi bardzo :( A co dalej? Przerwa? In vitro?
Wiesz co narazie przystopuje moze na 1 cykl badz 2 ...
Czy in vitro? Strasznie sie boje a poza tym to tez spore fundusze...
Narazie bierzemy sie za remont kuchni wiec zajmne glowke wybieraniem mebelkow itd :)
Rozmawialismy tez o adopcji... Nie wiem narazie stop robimy :)
 
reklama
12.02: @kachaaa89 - 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
13.02: @Kinia9292 - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
14.02: @Hankaa - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
18.02: @Endzi1981 - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
19.02: @ola32 - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
20.02: @madzialena_baby - testowanie po 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
22.02. @madzialena_baby - wizyta po 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]

08.09: @Megan4 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590] (podwójne szczęście [emoji188])

Kogoś dopisać?[emoji846]

" KTO NIE WALCZY[emoji123] TEN NIE NIAŃCZY!!![emoji3590]"
[emoji188][emoji64][emoji1768][emoji2963][emoji64][emoji188]
 
Do góry