reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kochane, przykro mi bardzo czytać te wszystkie złe i smutne wiadomości przy końcówce roku. Tym bardziej, że ten czas sprzyja podsumowaniom i myśleniu że w tym roku miało być inaczej. Mam nadzieję, że mimo wszystko będziemy umiały się cieszyć z tych świąt.

Melduję, że miałam dziś 3 IUI, pęcherzyk 23mm, nasienie męża bardzo w porządku. Beta 7 stycznia.
Tak ten rok miał być inny, a tymczasem nic się nie zmieniło. 12 kolejnych szans i nic. Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki za betę ✊
 
reklama
Kochane, przykro mi bardzo czytać te wszystkie złe i smutne wiadomości przy końcówce roku. Tym bardziej, że ten czas sprzyja podsumowaniom i myśleniu że w tym roku miało być inaczej. Mam nadzieję, że mimo wszystko będziemy umiały się cieszyć z tych świąt.

Melduję, że miałam dziś 3 IUI, pęcherzyk 23mm, nasienie męża bardzo w porządku. Beta 7 stycznia.
Powodzenia
 
Hej wszystkim
Pisze z prośba czy któraś z was mogłaby mi napisać jakie są potrzebne badania do pierwszego podejścia do inseminacji

Z góry dziękuje
 
Kochane ja już mam powoli dosyć w pracy taki zapier.... że czuje się jak bym maraton przebiegła dwa razy. Brzuch mnie strasznie boli ale cały nie tylko podbrzusze i dziś jajniki gdzie owu była z lewego bo w prawym nie było wogole pęcherzyka. Wogole to prawa stronę mam niedrozna:(. A wy jak się czujecie? Dziś 9 dzień po iui.
 
zależy od tego co masz zrobione ...
na pewno wirusowe typu różyczka toksoplazmoza hiv żółtaczka itd.
wymazy z pochwy

jeśli nie robiłaś to nie daj sobie robić iui bez sprawdzenia drożności jajowodów

Hej wszystkim
Pisze z prośba czy któraś z was mogłaby mi napisać jakie są potrzebne badania do pierwszego podejścia do inseminacji

Z góry dziękuje
 
Hej wszystkim
Pisze z prośba czy któraś z was mogłaby mi napisać jakie są potrzebne badania do pierwszego podejścia do inseminacji

Z góry dziękuje
Ogólnie wszystkie jakie miałam to biocenoza pochwy
USG piersi
Wirus zapalenia wątroby typu c i b (hbs, hcv)
Cytologia,
AMH
Grupa krwi moja i męża
Ogólne USG
Drożność jajowodów
Mąż badanie nasienia
I te przed samą IUI ( ważne pół roku)
Wirusowe meza: kiła, cytomegalowirus (IgG, IgM), hiv, wirus zapalenia wątroby typu b.
Wirusowe moje: kiła, toxoplasma (IgG, IgM) różyczka (IgG, IgM) cytomegalowirus (IgG, IgM) hiv. Chlamydia
Chyba to wszystko ☺
 
Ogólnie wszystkie jakie miałam to biocenoza pochwy
USG piersi
Wirus zapalenia wątroby typu c i b (hbs, hcv)
Cytologia,
AMH
Grupa krwi moja i męża
Ogólne USG
Drożność jajowodów
Mąż badanie nasienia
I te przed samą IUI ( ważne pół roku)
Wirusowe meza: kiła, cytomegalowirus (IgG, IgM), hiv, wirus zapalenia wątroby typu b.
Wirusowe moje: kiła, toxoplasma (IgG, IgM) różyczka (IgG, IgM) cytomegalowirus (IgG, IgM) hiv. Chlamydia
Chyba to wszystko ☺
Bardzo dziękuje większość mamy zrobionych badań a mój lekarz aktualnie jest na urlopie i nie miałam się jak dopytać a pod koniec stycznia chciałabym mieć już pierwsze podejście za sobą
 
reklama
Bardzo dziękuje większość mamy zrobionych badań a mój lekarz aktualnie jest na urlopie i nie miałam się jak dopytać a pod koniec stycznia chciałabym mieć już pierwsze podejście za sobą
Zapomniałam jeszcze ale to wiadomo hormony itp .
Ja licząc jakby poprzedni cykl i ten byłby podobny to na początku stycznia będę mieć 2 podejście 💪
 
Do góry