reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Faceci się boją tak jak my kobiety. Ciężko im zaakceptować fakt, że coś może być nie tak z nimi. Mój mąż chociaż od dawna podejrzewał, że coś jest nie tak (miał 3 operacje za młodości i tam coś chyba źle się zadziało, jakieś powikłania nie wnikałam) zrobił testy i wyszła azospermia, Nigdy nie widziałam go aż tak mocno załamanego, ryczał gorzej ode mnie. Pogodził się, ale wiem, że to już nie jest mój facet jakiego poznałam przed wynikami, jakiś taki drażliwy jest jak mówię, że chce kiedyś spróbować jeszcze raz. Postanowiliśmy adoptować i skupiamy się teraz tylko na tym ale nadal was czytuje jakoś nie potrafię przestać :)
Chwilami myślę, że on założył, że albo będą dzieci z adopcji albo w ogóle, bo jak on nie może to ja też nie powinnam, a jak mówię o dawcy (raz spróbowaliśmy z dawcą inseminacji) to się oburza i każde mi wziąć rozwód i iść do innego. Normalnie ręce opadają ale i tak go kocham.
Sorki za mój długi wywód :)
No właśnie tacy są faceci.Moj mąż jak prosiłam go o badania-ponad rok-to na moje pytania dlaczego nie chce zrobić badań w końcu powiedział że z nim jest wszystko ok.No ale zrobił i juz wie że rzeczywiście jest ok.Bo ja tak mu powiedziałam:wiem że wszystko z toba dobrze ale chce to na papierze😉
 
Bardzo mi przykro że jak narazie nie zdazył się cud swiateczny. Ja niestety nie nastawiam się bo tak jak u Was dziewczyny bol brzucha w kratkę raz boli za chwilę nie i tak wkoło nospa nic nie dziala:( czuje soe wzdeta i cala obolala :(
 
😢 😢😢 0.20 😢 wiedziałam że tak będzie..
Bardzo mi przykro 😪 Noż Kur.... Mac Dlaczego Kobiety które by daly wszystko żeby zostać mamami nie mogą a inne zabija oddadzą do domu dziecka inne znów się znecaja Boże jakie to wszystko jest boleśnie niesprawiedliwe
Kochana mimo wszystko trzymaj się wiem że jest ciężko ja jednego Aniołka już mam także wiem co czujesz.
 
Dziewczyny przykro mi bardzo. Nawet nie wiem co napisać, wiem ze każde kolejne rozczarowanie boli bardziej, ze z każdym kolejnym nadzieje słabną. Nie powiem wam głowa do góry będzie lepiej bo jak mówią tak do mnie mam ochotę krzyczeć ze g...no wiedza[emoji17] ściskam i wspieram, trzymajcie się [emoji10]
 
reklama
Do góry