reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hehe nie nie, jedno na razie wystarczy [emoji16]
Mam poki co dosc staran, jakby teraz zas nie wychodziło to drugi raz tego nie mam siły na razie przechodzić. Mysle ze jak pojdzie do przedszkola to będziemy myslec [emoji846]
W piątek konczy 10 miesiecy moj maly cud. Szaleje i zaczyna juz chodzić [emoji846][emoji846]

Pozytywnie ale oczywiscie zazdroszcze🥰🥰🥰

Nic dziwnego nikt zapewne lekko tego nie wspomina...:/

Ciszcie sie w takim razie ile wejdzie:)))
 
reklama
Ja to nigdy nie dotarłam do dnia bety bo zawsze @ przychodziła wcześniej więc ja to już kompletnie nie wiem kiedy powinno się zrobić najwczesniej żeby wyszła[emoji848]
 
Skoro zarodek się zagnieżdża od 6 do 12dpo a hormon HCG w krwi pojawia się 48h po zagniezdzeniu to 14dpo czyli po iui już beta powinna być pozytywna[emoji846] jak myślicie?
 
Skoro zarodek się zagnieżdża od 6 do 12dpo a hormon HCG w krwi pojawia się 48h po zagniezdzeniu to 14dpo czyli po iui już beta powinna być pozytywna[emoji846] jak myślicie?
14 to napewno ale kiedy najwczeaniej wszystko zalezy kiedy sie zagniezdzi . dziewczyny pisaly na niektórych forach ze w 13 dniu juz np byla 113 wiec chyba w 12 powinna wyjsc no nie wiem sama
 
Opanowałem się i poszłam po rozum do głowy [emoji6] czekam do jutra. Zrobię tak jak kazał mi lekarz. Jutro pójdę na betę. W sumie 14 dni będzie w sobotę ale on kazał mi zrobić już w 13. Wiec jutro się okaże. Brzuch jak na @ przestał mnie bolec a zaczęły piersi. Ale tak przed @ tez czasami miałam. Zobaczymy [emoji846] trzymajcie kciuki [emoji10]
 
Opanowałem się i poszłam po rozum do głowy [emoji6] czekam do jutra. Zrobię tak jak kazał mi lekarz. Jutro pójdę na betę. W sumie 14 dni będzie w sobotę ale on kazał mi zrobić już w 13. Wiec jutro się okaże. Brzuch jak na @ przestał mnie bolec a zaczęły piersi. Ale tak przed @ tez czasami miałam. Zobaczymy [emoji846] trzymajcie kciuki [emoji10]
Oby to był dobry znak. Czekam jutro na bete😘i trzymam kciuki mocno😘😘👊👊
 
reklama
Trzymamy trzymamy[emoji4][emoji110]
Opanowałem się i poszłam po rozum do głowy [emoji6] czekam do jutra. Zrobię tak jak kazał mi lekarz. Jutro pójdę na betę. W sumie 14 dni będzie w sobotę ale on kazał mi zrobić już w 13. Wiec jutro się okaże. Brzuch jak na @ przestał mnie bolec a zaczęły piersi. Ale tak przed @ tez czasami miałam. Zobaczymy [emoji846] trzymajcie kciuki [emoji10]
 
Do góry