reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kochana a jakie masz AMH, wiem że czasu się nie cofnie i to nie Twoja wina że masz tyle lat ile masz ehhh,, jaka diagnoza u Was?
A co to jest AMH? Mi tu tylko robili badania, tarczycy,chlamidia i progesteron....
Staramy się od 10 lat....I tak jakoś zeszło...diagnozy nie ma....nie wiedzą dlaczego....W sumie to powtarzają że wiek, że nadwaga ( w sumie przed podejściem do iui zrzuciłam 15 kg)...mój maż ma też mało plemnikow....taka około 6- 9 mln.na każdą iseminacje przypadalo
 
A co to jest AMH? Mi tu tylko robili badania, tarczycy,chlamidia i progesteron....
Staramy się od 10 lat....I tak jakoś zeszło...diagnozy nie ma....nie wiedzą dlaczego....W sumie to powtarzają że wiek, że nadwaga ( w sumie przed podejściem do iui zrzuciłam 15 kg)...mój maż ma też mało plemnikow....taka około 6- 9 mln.na każdą iseminacje przypadalo

Amh to rezerwa jajnikowa, mi to badanie robili przed ivf. A dla siebie robiłam to w Polsce. To badanie określa jaka rezerwa komórek dysponujemy. Z wiekiem oczywiście spada ta rezerwa
 
Cześć dziewczyny, jestem na wyjeździe, więc trochę zaniedbałam kalendarz, ale podczytuję Wasze wieści z wizyt [emoji4]

Mi się znów skrócił cykl, więc z IUI pod koniec lipca nici - startujemy koniec sierpnia, ale podjęłam decyzję o zapisie do immunologa, więc może uda się zgrać w czasie [emoji4]

Czy kogoś dopisać?

15.07: @DoMaRy - laparoskopia
16.07: @Mustbe - wizyta
01.08: @Shea27 - start IUI [emoji1320][emoji1320][emoji1320], @Czekoladowa92 - start ivf[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
08.08: @Dzoannna - wizyta u innego specjalisty od nieplodnosci
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]
21.08: @Ka.2606 - monitoring przed IUI
31.08: @agawid - starania naturalne czerwiec - sierpień [emoji1320][emoji1320]
01.09: @nuna85 - start ivf!
26.10: @Magierowa - termin porodu[emoji1348]
12.11: @Gu1505 - termin porodu [emoji1348]
14.11: @Misia_91 - termin porodu[emoji1348]
 
Hej!! Czy wy też po nie udanych iui macie krótsze cykle...ja po 2 pierwszych iui dostawalam@ po 10 dniach od iui...po 3 @ zatrzymała mi się na 6 tyg.( zrobiłam wtedy chyba z 10 testow) , po 4 iui znowu @ po 10 dniach...czyli cykle po 21 dni. Teraz po 5 iui..hmmm...było 12 dni...W 10 dniu po iui zrobiłam test( bo sobie pomyślałam,że skoro nie ma @, to może się udalo), test wyszedł niby pozytywny, bo była druga bardzo delikatna kreska, ale za 2 dni dostalam@ !! Tylko, że jakaś inna, bo nie bolał mnie brzuch, tylko miałam silne skurcze jajnikow, kłucie w jajnikach,i delikatne skurcze macicy...nie było dużych skrzepow jak zawsze ,tylko małe, drobne jakby wiórki i krew była bardzo mocno czerwona aż bym powiedziała, że bordowa...mam swoją tezę, że może pęcherzyki nie popekaly i się zluszczaly, może to była ciaza biochemiczna...myślicie, że mogło to być wczesne poronienie? ...ja już głupia jestem...będę w Polsce za tydzień, już sobie wizytę umówiłam do gina,niech wszystko poogląda, bo ci asystenci tutaj to twierdzą ,że trudno i zacząć następną stymulacje...Ale ja odpuszczę, bo i tak urlop..
Pozdrawiam
 
Hej!! Czy wy też po nie udanych iui macie krótsze cykle...ja po 2 pierwszych iui dostawalam@ po 10 dniach od iui...po 3 @ zatrzymała mi się na 6 tyg.( zrobiłam wtedy chyba z 10 testow) , po 4 iui znowu @ po 10 dniach...czyli cykle po 21 dni. Teraz po 5 iui..hmmm...było 12 dni...W 10 dniu po iui zrobiłam test( bo sobie pomyślałam,że skoro nie ma @, to może się udalo), test wyszedł niby pozytywny, bo była druga bardzo delikatna kreska, ale za 2 dni dostalam@ !! Tylko, że jakaś inna, bo nie bolał mnie brzuch, tylko miałam silne skurcze jajnikow, kłucie w jajnikach,i delikatne skurcze macicy...nie było dużych skrzepow jak zawsze ,tylko małe, drobne jakby wiórki i krew była bardzo mocno czerwona aż bym powiedziała, że bordowa...mam swoją tezę, że może pęcherzyki nie popekaly i się zluszczaly, może to była ciaza biochemiczna...myślicie, że mogło to być wczesne poronienie? ...ja już głupia jestem...będę w Polsce za tydzień, już sobie wizytę umówiłam do gina,niech wszystko poogląda, bo ci asystenci tutaj to twierdzą ,że trudno i zacząć następną stymulacje...Ale ja odpuszczę, bo i tak urlop..
Pozdrawiam
Ja jestem po nieudanych iui. W maju miałam ostatnia i od tego czasu mam krótkie cykle i praktycznie ledwo cieknie. Nie robię od tego czasu monitoringów nie biorę żadnych leków i nic nie sprawdzam. Zaczęłam przeglądać już fora dotyczące przedwczesnej menopauzy. Ale skoro piszesz ze i Tobie się skróciły cykle to kozę jest to efekt uboczny stymulacji i wszystko wróci za jakiś czas do normy. Mam dopiero 35 lat i słabo by było gdybym miała menopauzę nawet jeśli szanse na dziecko są zerowe.
 
Ja jestem po nieudanych iui. W maju miałam ostatnia i od tego czasu mam krótkie cykle i praktycznie ledwo cieknie. Nie robię od tego czasu monitoringów nie biorę żadnych leków i nic nie sprawdzam. Zaczęłam przeglądać już fora dotyczące przedwczesnej menopauzy. Ale skoro piszesz ze i Tobie się skróciły cykle to kozę jest to efekt uboczny stymulacji i wszystko wróci za jakiś czas do normy. Mam dopiero 35 lat i słabo by było gdybym miała menopauzę nawet jeśli szanse na dziecko są zerowe.
35 lat to jeszcze jest dobrze....ja mam 41 ...mam zawsze po stymulacji 2 pecherzyki 1 dominujący ( 18-22 mm) i drugi mniejszy..bez stymulacji miałam jeden...
Głowa do gory
 
reklama
35 lat to jeszcze jest dobrze....ja mam 41 ...mam zawsze po stymulacji 2 pecherzyki 1 dominujący ( 18-22 mm) i drugi mniejszy..bez stymulacji miałam jeden...
Głowa do gory
Tzn ja już odpuściłam starania bo za dużo zdrowia mnie to kosztowało tylko martwię się i te cykle a i amh żenujące mam. Obniżona bardzo rezerwa wiec przedwczesna menopauza w moim przypadku to nic dziwnego by nie było. Ale może to rzeczywiście reakcja na stymulację.
 
Do góry