reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No to dziewczyny mam już siatę leków do stymulacji, teraz tylko czekac na okres, jeśli dostanę jeszcze w czerwcu to wszystko zacznę jeszcze w tym miesiącu a jeśli dostanę w 1 tyg lipca to będę musiała czekac na następny cykl bo klinika ma urlopy i tylko kilka kobiet biorą w tym okresie.

W sumie mam Rekovelle -zastrzyki, Orgalutran - zastrzyki, ovitrelle - zastrzyk i utrogestan - progesteron.... lodówka zawalona.

Zobacz załącznik 985693
Jaki rachunek....? Jeśli mogę spytać. Wiem że sam rekovelle i ovitrelle to już ok 460zl
 
reklama
No to dziewczyny mam już siatę leków do stymulacji, teraz tylko czekac na okres, jeśli dostanę jeszcze w czerwcu to wszystko zacznę jeszcze w tym miesiącu a jeśli dostanę w 1 tyg lipca to będę musiała czekac na następny cykl bo klinika ma urlopy i tylko kilka kobiet biorą w tym okresie.

W sumie mam Rekovelle -zastrzyki, Orgalutran - zastrzyki, ovitrelle - zastrzyk i utrogestan - progesteron.... lodówka zawalona.

Zobacz załącznik 985693
Jaki rachunek....? Jeśli mogę spytać. Wiem że sam rekovelle i ovitrelle to już ok 460zl
 
Jaki rachunek....? Jeśli mogę spytać. Wiem że sam rekovelle i ovitrelle to już ok 460zl



Nic, płaciłam tylko za utrogestan - progesteron znaczy zapłacę dopiero bo jeszcze faktury nie dostałam. Tu nie płace ani za leki ani za cała procedurę in vitro - dokładnie 3 procedury razem z transferami pokrywa mi ubezpieczenie

Edit: dodatkowo będę brać 2 rodzaje Rekovelle bo i 12ug oraz 72 ug ten drugi widzę w Polsce ponad 2 tysiące za jeden pen. Mam 2x pen 12ug i jeden 72ug. Potem pewnie będą dokładać
 
Ostatnia edycja:
Byłam dzisiaj na USG na kontroli pęcherzyka, w 13 dc ma 27 mm Jutro rano o 6 zastrzyk z ovitrelle a w poniedziałek o 15 IUI ale mam wątpliwości jak to będzie bo lekarz powiedział że taki pęcherzyk to już może być torbiel mam się oszczędzać, mam nadzieję że się wszystko ładnie zgra...
 
Witajcie. Jestem tu nowa i chciałam się przywitać. Czy są tu kobiety 40+ ,które starają się o dziecko??
Mam 41 lat.Jestem po 5 iui, mieszkam w Holandii,gdzie przysluguje mi 6 darmowych iseminacji i 3 darmowe in vitro. Jak czytam wasze wiadomości to bardzo dużo się dowiaduje, bo tutaj w NL to chyba jakieś inne procedury mają....tu nie ma sprawdzania czy pęcherzyki pękły,tu nie daja zadnych lekow po...tylko czekac i czekac. Ja jadę na Gonal 100 ,i na ovitrelle.mam dużo dolegliwości, które zgłaszam, ale oni to bagatelizuje i mówią, że następnym razem się uda. Czasami jest tak, że nie widzą na usg moich pęcherzyków i robią badania na CITO i po wynikach decydują czy już czas czy nie. Uff...w ktorych dniach cyklu macie robione iseminacje i przy jakich ilosciach plemnikow? Mam duzo pytań,ale nie chce tak na dziendobry was męczyć pytaniami.
 
Witajcie. Jestem tu nowa i chciałam się przywitać. Czy są tu kobiety 40+ ,które starają się o dziecko??
Mam 41 lat.Jestem po 5 iui, mieszkam w Holandii,gdzie przysluguje mi 6 darmowych iseminacji i 3 darmowe in vitro. Jak czytam wasze wiadomości to bardzo dużo się dowiaduje, bo tutaj w NL to chyba jakieś inne procedury mają....tu nie ma sprawdzania czy pęcherzyki pękły,tu nie daja zadnych lekow po...tylko czekac i czekac. Ja jadę na Gonal 100 ,i na ovitrelle.mam dużo dolegliwości, które zgłaszam, ale oni to bagatelizuje i mówią, że następnym razem się uda. Czasami jest tak, że nie widzą na usg moich pęcherzyków i robią badania na CITO i po wynikach decydują czy już czas czy nie. Uff...w ktorych dniach cyklu macie robione iseminacje i przy jakich ilosciach plemnikow? Mam duzo pytań,ale nie chce tak na dziendobry was męczyć pytaniami.

Hej ja mam 29 lat i podchodzę właśnie do ivf w Holandii i jestem po 6 iui. Swoich owu nie mam wcale tylko po gonalu. Niestety holandia we wszystkim stawia na naturę. Ja po 1 iui wywalczyłam progesteron bo moja faza lutealna była za krótka i podczas 2 podejścia miałam ciąże biochemiczna. W kolejnych podejściach już nie zaszłam. Ja miałam w różnych dniach cyklu iui bo różnie pecherzyki rosły. U mojego meza jest ponad 40mln plemników
 
Hej ja mam 29 lat i podchodzę właśnie do ivf w Holandii i jestem po 6 iui. Swoich owu nie mam wcale tylko po gonalu. Niestety holandia we wszystkim stawia na naturę. Ja po 1 iui wywalczyłam progesteron bo moja faza lutealna była za krótka i podczas 2 podejścia miałam ciąże biochemiczna. W kolejnych podejściach już nie zaszłam. Ja miałam w różnych dniach cyklu iui bo różnie pecherzyki rosły. U mojego meza jest ponad 40mln plemników
Hmmm...u mojego różnie...raz 5 mln.raz 10 mln, raz 7 mln.
 
Witajcie. Jestem tu nowa i chciałam się przywitać. Czy są tu kobiety 40+ ,które starają się o dziecko??
Mam 41 lat.Jestem po 5 iui, mieszkam w Holandii,gdzie przysluguje mi 6 darmowych iseminacji i 3 darmowe in vitro. Jak czytam wasze wiadomości to bardzo dużo się dowiaduje, bo tutaj w NL to chyba jakieś inne procedury mają....tu nie ma sprawdzania czy pęcherzyki pękły,tu nie daja zadnych lekow po...tylko czekac i czekac. Ja jadę na Gonal 100 ,i na ovitrelle.mam dużo dolegliwości, które zgłaszam, ale oni to bagatelizuje i mówią, że następnym razem się uda. Czasami jest tak, że nie widzą na usg moich pęcherzyków i robią badania na CITO i po wynikach decydują czy już czas czy nie. Uff...w ktorych dniach cyklu macie robione iseminacje i przy jakich ilosciach plemnikow? Mam duzo pytań,ale nie chce tak na dziendobry was męczyć pytaniami.
Kochana a jakie masz AMH, wiem że czasu się nie cofnie i to nie Twoja wina że masz tyle lat ile masz ehhh,, jaka diagnoza u Was?
 
reklama
Witajcie. Jestem tu nowa i chciałam się przywitać. Czy są tu kobiety 40+ ,które starają się o dziecko??
Mam 41 lat.Jestem po 5 iui, mieszkam w Holandii,gdzie przysluguje mi 6 darmowych iseminacji i 3 darmowe in vitro. Jak czytam wasze wiadomości to bardzo dużo się dowiaduje, bo tutaj w NL to chyba jakieś inne procedury mają....tu nie ma sprawdzania czy pęcherzyki pękły,tu nie daja zadnych lekow po...tylko czekac i czekac. Ja jadę na Gonal 100 ,i na ovitrelle.mam dużo dolegliwości, które zgłaszam, ale oni to bagatelizuje i mówią, że następnym razem się uda. Czasami jest tak, że nie widzą na usg moich pęcherzyków i robią badania na CITO i po wynikach decydują czy już czas czy nie. Uff...w ktorych dniach cyklu macie robione iseminacje i przy jakich ilosciach plemnikow? Mam duzo pytań,ale nie chce tak na dziendobry was męczyć pytaniami.
Ja pierwsze IUI miałam w 22 dniu cyklu, teraz jesli się okaże że ten mój przerośnięty pęcherzyk pęknie a nie skończy się torbielą to będzie drugie podejście w 15 dc
 
Do góry