reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć Dziewczyny :-) u mnie dziś 1dc. Okres pojawił się rowniutko o czasie i bez wywoływania. To dla mnie ogromny sukces ! przy naturalnych cyklach od pazdziernika mam okres jak w zegarku. Może organizm wraca na właściwe tory. Poradźcie mi proszę bo mam trochę mętlik w głowie. Jak wiecie byłam pacjentka prof Debskiego ...:-( zostałam bez lekarza. Zbliża się czerwiec czyli mój symboliczny powrót do walki. Nie wiem gdzie iść. Czy do kliniki Profesora do innego lekarza ? Choć ceny są tam zaporowe i 100 km od domu. Czy do prof Putowskiego z Lublina który zalecil mi to samo co prof Debski ? Tam też mam 100 km. A może spróbować u miejscowego guru naprotechnologa z wysoką skutecznością ? Ale to 3 mies obserwacji temp.Albo jeszcze bez lekarza do jesieni a z dietą płodnościowa z Akademii płodności ?mąż ostatnio paskudne wyniki badań (trojglicerydy i cholesterol )wyleczyć odrzucając cukier i alkohol. Co tu robić ? Jakieś pomysły ? Ratunku :-D
Wiesz co dieta , i plan naprawczy nie wyklucza lekarza , więc ja bym się zapisała do tego który czujesz że był najbliższy Twoim odczuciom że to dobra droga i tym samym styl życia zdrowy. U nas to był klucz [emoji6]
 
Moja też była w brzuszku i jest teraz bardzo ruchliwa :) Notorycznie rano budzę się a ona pod przewijakiem albo nogi ma tam gdzie główkę miała gdy ją kładłam, turla się już i głowę pięknie ciągnie, a nakrywanie nie ma sensu bo jednym kopnięciem zdejmuje kocyk :p
Haha tak tak [emoji16] skąd ja to znam
 
Sama się zastanawiam kiedy to minęło. Od paru dni już się okreca z pleców na brzuszek a od wczoraj dodatkowo jak jest na brzuszku podnosi tylek i na kolanka się wspina i jakby już chciał raczkowac mój skarb. Wszyscy mówią ze wygląda na pół roku haha ma już 69 cm i 7.5 kg będzie jak nic a co do marcheweczki i ziemniaczka jutro startujemy. On tak patrzy jak my jemy ze aż głupio. Lekarka mówiła ze możemy już spróbować ale najpierw warzywo.
To daj znać jak poszło :) bo ja się już doczekać nie mogę bo moja niunia jak jemy zawsze marudzi właśnie jakby też chciała
 
Dziewczyny, zauwazylam u siebie wyciek z sutków. Pojawia się po uciśnięciu sutka. Wyskakuje "kropelka" i na tym sie kończy. Płyn ma kolor mleczny albo mleczno-żółty, ciężko określić.. żadnych guzkow na piersi nie wyczuwam. Pierwszy raz to zauważyłam jakieś 3 dni temu z obu sutków, a wczoraj tylko z jednego..
Miała któraś z Was coś takiego? Trochę się martwię, a gina mam dopiero 14 maja...
 
Dziewczyny, zauwazylam u siebie wyciek z sutków. Pojawia się po uciśnięciu sutka. Wyskakuje "kropelka" i na tym sie kończy. Płyn ma kolor mleczny albo mleczno-żółty, ciężko określić.. żadnych guzkow na piersi nie wyczuwam. Pierwszy raz to zauważyłam jakieś 3 dni temu z obu sutków, a wczoraj tylko z jednego..
Miała któraś z Was coś takiego? Trochę się martwię, a gina mam dopiero 14 maja...
Przepraszam ale nie ogarniam jeśli jesteś w ciąży to nie uciskaj sutków i wszystko jest dobrze, powiedz lekarzowi przy okazji na wizycie. Jeśli nie jesteś w ciąży to zbadaj prolaktynę i z wynikiem do gina a najlepiej do endokrynologa...
 
Dziewczyny, nie dostałam zielonego światła mimo ze tsh spadło do 2,6. Teraz mam dawke 100 euthyroxu i kolejna weryfikacja za 4 tyg.

Wyniki insuliny skonsultowałam i dowiedziałam się tyle ze mam przejść na dietę niskoweglowodanowa i dużo ruchu.
 
Przepraszam ale nie ogarniam jeśli jesteś w ciąży to nie uciskaj sutków i wszystko jest dobrze, powiedz lekarzowi przy okazji na wizycie. Jeśli nie jesteś w ciąży to zbadaj prolaktynę i z wynikiem do gina a najlepiej do endokrynologa...
W ciąży nie jestem ☹ chyba zaczekam do wizyty i zobacze co lekarka powie, a do tego czasu będę obserwować...
 
W ciąży nie jestem ☹ chyba zaczekam do wizyty i zobacze co lekarka powie, a do tego czasu będę obserwować...
No do wizyty wcale nie tak długo, jak nie ma guzków to pewnie trzeba zbić prolaktynę i to może być to,co ciążę blokuje więc jeszcze z tego może się okazać że będzie różowa dupcia :)
 
reklama
Dziewczyny, nie dostałam zielonego światła mimo ze tsh spadło do 2,6. Teraz mam dawke 100 euthyroxu i kolejna weryfikacja za 4 tyg.

Wyniki insuliny skonsultowałam i dowiedziałam się tyle ze mam przejść na dietę niskoweglowodanowa i dużo ruchu.
Tak są badania że przy IO można zejść do poziomu dostarczania 40-45 procent kcali z węglowodanów no i ważne żeby to były węglowodany złożone - czyli eliminujemy cukier (słodzone napoje, smakowe jogurty, serki, soki, słodycze przemyslowe- zresztą wszystko co przemysłowe warto wyeliminować gotować i piec samemu) biała mąka (chleb i bułki biale, zabielane sosy i zupy) makaron jemy tylko durum lub razowy, ryż wyłącznie ciemny, warto też ograniczyć nabiał do 2 porcji dziennie, jeść dużo warzyw, owoce tylko do południa później nie.
 
Do góry