reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mam aromek od 2dc-6dc 2×1
Nigdy mnie nie bolą jajniki na tym etapie cyklu, dopiero przy owu.
Dziś jest 5dc .Okresu już nie mam bo mam tylko 3 dni a owu ok 13 dc.
Czy jeśli mnie bolą oba jajniki to znaczy że będzie owu w obu czy drugi boli współczulnie [emoji6]?

A ile tego aromku? przecież masz okres więc trochę boli trochę też jajniki są pobudzone więc je czuć - wszystko zależy od Twojego progu bólu i od tego czy nie zareagowałaś za mocno na aromek....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jej cudownie[emoji3] musialy byc wspaniale widoki[emoji3][emoji3][emoji3]
Strasznie milo to czytac[emoji3] a co dopiero byc mamą maluszkow[emoji5]

Ale jestes szczupla szok... jestem Twojego wzrostu a waze wiecej niz Ty obecnie i jestem dosc szczupla (haha tak mi sie do dzis wydawalo[emoji23])
Ja to się zastanawiam czy kiedykolwiek przestane płakać podczas usg :D

Widzieć na monitorze takie dwa cuda to uczucie nie do opisania. Cały cza nie dowierzam.
 
Rety ale czas leci... dla mnie to juz 14 tydz!!
Szok...
Najwazniejsze ze zdrowi wszyscy!
Moze wiecej ryzu i kurczaka jedz[emoji3][emoji3][emoji3] mase zbudujesz pierwsza klasa[emoji3]
Już 14 ale w kwestii płci to dopiero :)

Jeśli o jedzenie to ja głównie wege. W ciąży wprowadziłam ryby czy drób. No ale śmierdzi mi to wszystko i mam odruch wymiotny już podczas gotowania :]

a poza tym to mi już chyba dzieci uciskają na żołądek, bo do tej pory mogłam zjeść połowę pomelo bez mrugnięcia. Natomiast w tej chwili przy 3/4 czuję że mi dolne żebra rozerwie :D
 
Mam aromek od 2dc-6dc 2×1
Nigdy mnie nie bolą jajniki na tym etapie cyklu, dopiero przy owu.
Dziś jest 5dc .Okresu już nie mam bo mam tylko 3 dni a owu ok 13 dc.
Czy jeśli mnie bolą oba jajniki to znaczy że będzie owu w obu czy drugi boli współczulnie [emoji6]?
Dostałaś u dość duża dawkę pewnie będą 2. Pęcherzyki. Dwie szanse na dzidzi
 
Już 14 ale w kwestii płci to dopiero :)

Jeśli o jedzenie to ja głównie wege. W ciąży wprowadziłam ryby czy drób. No ale śmierdzi mi to wszystko i mam odruch wymiotny już podczas gotowania :]

a poza tym to mi już chyba dzieci uciskają na żołądek, bo do tej pory mogłam zjeść połowę pomelo bez mrugnięcia. Natomiast w tej chwili przy 3/4 czuję że mi dolne żebra rozerwie :D

Maluchy rosną i rozpychają się[emoji3][emoji3][emoji3]
 
reklama
Do góry