reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nie to że nie chcę dziewczyn, nie nie ;) tyle że to dopiero 14 tydzień. Ze mną w poczekalni była dziewczyna w 20 tc, razem z mamami i siostrą. Po wyjściu z usg biadoliły na temat różowych ciyszków. Jeszcze tydzień temu była dziewczynka(babcie ruszyły na zakupy) a wczoraj jak wół wyszedł chłopak.
Co do wagi to zrzucisz na pewno, spacery itd robią swoje :)
hehe... ja też się bałam różowych zakupów więc rozumiem :)
z wagą zawsze sobie szybko radziłam jak pojadłam więc liczę, że i teraz pójdzie szybko
 
reklama
24.01: @Misia_91 - wizyta przed IUI
25.01: @Misia_91 - IUI [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
26.01: @redferrari - wizyta u gin
30.01: @Artemida90 - wizyta ws. Ivf
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji1348],
@Koraliki - badania prenatalne
15.02: @LolaLolina - wizyta ciążowa
01.03: @nuna85 - starania naturalne do marca [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
26.07: @LolaLolina - termin porodu [emoji1348][emoji1348]
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zaczęłam w poniedziałek aromek i boli mnie brzuch/jajniki też tak miałyście?
Na monitoring jadę dopiero w poniedziałek [emoji52]( 9dc)
 
Dziewczyny zaczęłam w poniedziałek aromek i boli mnie brzuch/jajniki też tak miałyście?
Na monitoring jadę dopiero w poniedziałek [emoji52]( 9dc)
A ile tego aromku? przecież masz okres więc trochę boli trochę też jajniki są pobudzone więc je czuć - wszystko zależy od Twojego progu bólu i od tego czy nie zareagowałaś za mocno na aromek....
 
24.01: @Misia_91 - wizyta przed IUI
25.01: @Misia_91 - IUI [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
26.01: @redferrari - wizyta u gin
30.01: @Artemida90 - wizyta ws. Ivf
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji1348], @Koraliki - badania prenatalne
01.03: @nuna85 - starania naturalne do marca [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?
15.02 wizyta ciążowa :D
 
Termin porodu to mniej więcej 26.07

Wczoraj puerwsza wizyta u nowej lekarz, jesteśmy zachwyceni. Zrobiła usg prenatalne. Dzieci mają obecnie 7,1 i 7,6, leżą piętrowo. Mają po 5 paluszków, jedno zasłaniało się wczoraj śmiesznie rączką, nóżki skrzyżowane. Ciąża przebiega wzorowo. Wydaje jej się że to dziewczyny- ale ja w to nie wierzę ;)

Jednak lekarz kręciła nosem na moją wagę. Ogólnie ważę 48 kg (160 cm), do inseminacji przytyłam celowo 2kg. A moja obecna waga to 53 kg. I na prawdę dobrze jem, dużo leżę

Jej cudownie[emoji3] musialy byc wspaniale widoki[emoji3][emoji3][emoji3]
Strasznie milo to czytac[emoji3] a co dopiero byc mamą maluszkow[emoji5]

Ale jestes szczupla szok... jestem Twojego wzrostu a waze wiecej niz Ty obecnie i jestem dosc szczupla (haha tak mi sie do dzis wydawalo[emoji23])
 
Nie to że nie chcę dziewczyn, nie nie ;) tyle że to dopiero 14 tydzień. Ze mną w poczekalni była dziewczyna w 20 tc, razem z mamami i siostrą. Po wyjściu z usg biadoliły na temat różowych ciyszków. Jeszcze tydzień temu była dziewczynka(babcie ruszyły na zakupy) a wczoraj jak wół wyszedł chłopak.
Co do wagi to zrzucisz na pewno, spacery itd robią swoje :)

Rety ale czas leci... dla mnie to juz 14 tydz!!
Szok...
Najwazniejsze ze zdrowi wszyscy!
Moze wiecej ryzu i kurczaka jedz[emoji3][emoji3][emoji3] mase zbudujesz pierwsza klasa[emoji3]
 
Cześć dziewczyny,jestem nowa na forum i muszę się dopiero odnaleźć.... mija tydzień od naszej pierwszej iui ,opowiedzcie mi proszę o waszych doświadczeniach i kiedy było dla Was pewne że się udało? dzień przed iui miałam zastrzyk ovitrelle,a że jestem bardzo bardzo bardzo niecierpliwa to dziś rano wróciłam ze sklepu i zrobiłam test,oczywiście 2 kreski ale mam świadomość że to pewnie resztki zastrzyku....ile u Was po iui testy były wiarygodne? nie wytrzymam do 2lutego....

Czesc kochana, zapraszamy i powodzenia[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Nie mniej test dopiero robilabym po 14 dniach rowniez i to bhcg z krwi - najpewniejsze.
Ale czekalam pare razy na termin i wiem jak jest z tym czekaniem
 
reklama
Termin porodu to mniej więcej 26.07

Wczoraj puerwsza wizyta u nowej lekarz, jesteśmy zachwyceni. Zrobiła usg prenatalne. Dzieci mają obecnie 7,1 i 7,6, leżą piętrowo. Mają po 5 paluszków, jedno zasłaniało się wczoraj śmiesznie rączką, nóżki skrzyżowane. Ciąża przebiega wzorowo. Wydaje jej się że to dziewczyny- ale ja w to nie wierzę ;)

Jednak lekarz kręciła nosem na moją wagę. Ogólnie ważę 48 kg (160 cm), do inseminacji przytyłam celowo 2kg. A moja obecna waga to 53 kg. I na prawdę dobrze jem, dużo leżę

Wpisac termin w kalendarz?
 
Do góry