reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
18.01: @Koraliki - wizyta u gin
19.01: @reqiem - Termin Porodu!
emoji1348.png

23.01: @Dzoannna - testowanie, @LolaLolina - wizyta ciążowa
24.01: @Misia_91 - wizyta przed IUI
26.01: @redferrari - wizyta u gin
30.01: @Artemida90 - wizyta ws. Ivf
04.02: @redferrari - Termin Porodu!
emoji64.png
, @Koraliki - badania prenatalne
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019
emoji1320.png
emoji1320.png
emoji1320.png

10.08: @Koraliki - termin porodu!

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

Coś pomerdałam, przepraszam. Obsługa na telefonie jest fatalna.
 
@reqiem jak Mała? moja Niunia dziś od rana rozpycha się, jakby chciała wyskoczyć przez brzuch...
U mnie bez zmian niestety. Już jestem psychicznie gotowa na przyszły tydzień [emoji1745][emoji849] zadzwonię do mojego doktorka we wtorek / środę czy mogę być dzień wcześniej żeby nie iść na weekend , bo moooze jakby się udało i wszystko byłoby ok to byłyśmy na przyszły weekend już z Niunia w domku.
 
U mnie bez zmian niestety. Już jestem psychicznie gotowa na przyszły tydzień [emoji1745][emoji849] zadzwonię do mojego doktorka we wtorek / środę czy mogę być dzień wcześniej żeby nie iść na weekend , bo moooze jakby się udało i wszystko byłoby ok to byłyśmy na przyszły weekend już z Niunia w domku.
Pewnie jak się doczekać nie możesz to próbuj, żeby wcześniej być... ja tam jeszcze mam ważne spotkanie u męża w firmie w sobotę a potem to niech się dzieje wola nieba... chociaż moja mama przenosiła i mnie i rodzeństwo więc na cuda nie liczę... podejrzewam że skończy się wywoływaniem...
Swoją drogą siedziałam ostatnio na spotkaniu służbowym męża z trudnym klientem i ludzie ględzą i marudzą - a ja sobie tak myślę - jakbym zaczęła rodzić to by rach ciach się zdecydowali :D Błahaha
 
Mnie można obok agawid. Od listopada jedziemy na tym samym wózku. Tylko ja na razie do marca.
Ooo wodze ze mam Towarzyszke naturalnych cykli ;-) dużo się nalykalas chemii ? Ja zjadlam pół apteki. Teraz czuję się jak nowo narodzona :-) cera luks humor dobry i lekkość na żołądku. Żeby jeszcze z tego dziecko wyszło ... ;-)
 
Ooo wodze ze mam Towarzyszke naturalnych cykli ;-) dużo się nalykalas chemii ? Ja zjadlam pół apteki. Teraz czuję się jak nowo narodzona :-) cera luks humor dobry i lekkość na żołądku. Żeby jeszcze z tego dziecko wyszło ... ;-)

Najmocniejsze kciukasy! [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Pewnie jak się doczekać nie możesz to próbuj, żeby wcześniej być... ja tam jeszcze mam ważne spotkanie u męża w firmie w sobotę a potem to niech się dzieje wola nieba... chociaż moja mama przenosiła i mnie i rodzeństwo więc na cuda nie liczę... podejrzewam że skończy się wywoływaniem...
Swoją drogą siedziałam ostatnio na spotkaniu służbowym męża z trudnym klientem i ludzie ględzą i marudzą - a ja sobie tak myślę - jakbym zaczęła rodzić to by rach ciach się zdecydowali :D Błahaha
Haha to by było [emoji16]
A to już nie chodzi o to , jeden dzień w tą czy w tamtą mi nie robi różnicy tylko jak się położę w piątek to na weekend wiadomo jak to jest w szpitalach, mało personelu , pewnie nie ma doradcy laktacyjnego itp. i tak jak mówię może by się akurat udało na weekend być w domu to by mi M. towarzyszył , bo niestety nie możemy sobie pozwolić na zbyt wiele jego urlopu bo pracuję na acord głównie.
 
reklama
Haha to by było [emoji16]
A to już nie chodzi o to , jeden dzień w tą czy w tamtą mi nie robi różnicy tylko jak się położę w piątek to na weekend wiadomo jak to jest w szpitalach, mało personelu , pewnie nie ma doradcy laktacyjnego itp. i tak jak mówię może by się akurat udało na weekend być w domu to by mi M. towarzyszył , bo niestety nie możemy sobie pozwolić na zbyt wiele jego urlopu bo pracuję na acord głównie.

Dokładnie mi też ginekolog kazal w środę jechać bo nie dość ze przed świętami byłam na wywolanie to jeszcze mówił ze gdy bym w piątek pojechała to nic by nie zrobili i niepotrzebnie weekend bym leżała tylko.
 
Do góry