reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
@agatgagat moja Ty siostro to rodzenia, miałyśmy razem , a Jasiek się pospieszył i zostawiliście mnie tu w styczniu sama [emoji16]
Jak u Was ? [emoji8]
Hehe ciesz się, że zostałaś do stycznia! Będzie dobrze [emoji106]
My dostaliśmy prezent od szpitala na Święta i w pierwszy dzień Świąt wypuścili nas do domu. Jutro, po dwóch tygodniach wracamy na 2 dni do szpitala na szczepienia i obserwację po szczepieniach. Poza tym krew mu muszą zbadać bo przy wypisie miał słabą morfologie. Jak dalej będzie słaba, to będą mu krew przetaczali. Mamy do przejścia dużo specjalistów i cała listę wytycznych, ale ogólnie jest dobrze i idziemy do przodu [emoji4]
 
lekarz powinien Ci rozpisać w jakie dni który lek masz brać i w jakiej dawce... nie pamiętam ile dni brałam ale na pewno było ich kilkanaście... mi leki przepisywał co wizyta, po każdej kontroli na następne dni więc tak całościowo nie pamiętam...
 
lekarz powinien Ci rozpisać w jakie dni który lek masz brać i w jakiej dawce... nie pamiętam ile dni brałam ale na pewno było ich kilkanaście... mi leki przepisywał co wizyta, po każdej kontroli na następne dni więc tak całościowo nie pamiętam...

No to zgadza sie... do okresu mam brac jeden, potem zadzwonic i powie mi (przypomni) co dalej, bo na kartce mam zapisane co i jak i kiedy, a po 6 dniach wizyta.
Nie wiem tylko jak rozpracuje te maszyne do oveleap [emoji23] tam jest w srodku juz igla? Nie widac jej a tak wyglada jakby byla... no cos nowego dla mnie
 
lekarz powinien Ci rozpisać w jakie dni który lek masz brać i w jakiej dawce... nie pamiętam ile dni brałam ale na pewno było ich kilkanaście... mi leki przepisywał co wizyta, po każdej kontroli na następne dni więc tak całościowo nie pamiętam...

Najsmieszniejsze jest to ze ja nie mam tyle fałd na brzuchu... a tu tyle kłucia... muszę się podpaść
A cwiczenia / fitness taki bardziej intensywny nalezy odstawic? Jak jest bezpieczniej?
Musze isc do innego wątku...:/
 
No to zgadza sie... do okresu mam brac jeden, potem zadzwonic i powie mi (przypomni) co dalej, bo na kartce mam zapisane co i jak i kiedy, a po 6 dniach wizyta.
Nie wiem tylko jak rozpracuje te maszyne do oveleap [emoji23] tam jest w srodku juz igla? Nie widac jej a tak wyglada jakby byla... no cos nowego dla mnie
niestety nie pomogę nie miałam pena :( musiałam normalnie robić zastrzyki - znaczy emek musiał bo ja odpadam z tymi zastrzykami :)
 
Najsmieszniejsze jest to ze ja nie mam tyle fałd na brzuchu... a tu tyle kłucia... muszę się podpaść
A cwiczenia / fitness taki bardziej intensywny nalezy odstawic? Jak jest bezpieczniej?
Musze isc do innego wątku...:/
raczej tylko spacerki na czas stymulacji, a jak skórę na brzuchu ściśniesz t się i u chudych fałdek tworzy :)
 
reklama
Do góry