reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej, jestem tu nowa. Śledzę wasz wątek od niedawna:) gratuluję wszystkim mamą :)
Dziś moja pierwsza próba, wskazania do inseminacji- azospermia męża. Przyjmowałam różne leki od ponad pół roku, tym razem miałam przepisany aromek i boom w końcu dwie piękne komórki :) Trzymajcie kciuki miłego dnia :)

Trzymamy kciuki[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Powodzenia!!
 
reklama
Tzn chodzę do dr Olszak-Wąsik a zabieg przprowadzał Docent.
Złoty człowiek [emoji3590] głowę daje że dzięki jego złotej ręce jestem w ciąży [emoji3590] co prawda nie robił mi IUI tylko USG a potem udało nam się naturalnie ale to pierwszy lekarz który podszedł do nas jak do pacjenta, a nie klienta.
Powodzenia [emoji6] a skąd jesteś ?
 
Złoty człowiek [emoji3590] głowę daje że dzięki jego złotej ręce jestem w ciąży [emoji3590] co prawda nie robił mi IUI tylko USG a potem udało nam się naturalnie ale to pierwszy lekarz który podszedł do nas jak do pacjenta, a nie klienta.
Powodzenia [emoji6] a skąd jesteś ?
OOOOO to suuuper. bardzo mnie podbudowałaś. Serdecznie Ci gratuluję. W oczekiwaniu na zabieg Wyspa marzeń w parku obok i pełna nadziei jestem. A ja z TG
 
OOOOO to suuuper. bardzo mnie podbudowałaś. Serdecznie Ci gratuluję. W oczekiwaniu na zabieg Wyspa marzeń w parku obok i pełna nadziei jestem. A ja z TG
O to blisko, ja Gliwice [emoji6] gdyby się nie udało za pierwszym razem to trzymaj się Docenta [emoji6] ale trzymam kciuki że to ten cykl !
 
Dziewczyny jestem po pierwszej godzinnej wizycie u psychologa. Rokuje bardzo dobrze jestem umówiona na kolejna wizytę juz do konkretnego problemu i na nim opierać będzie się moja terapia. Zobaczymy co będzie. Na pewno dobrze mi się rozmawiało z ta Panią.

Można zapisać do kalendarza
8.12 test po iui
Super - na pewno Ci to pomoże poukładać sobie wszystko w głowie
 
O to blisko, ja Gliwice [emoji6] gdyby się nie udało za pierwszym razem to trzymaj się Docenta [emoji6] ale trzymam kciuki że to ten cykl !
Dam znać jak będzie tak daleko :-) Jestem dorej myśli. Mam z poprzedniego związku corkę,jakiś czas temu,kiedy stracilam już nadzieję i pogodziłam się z sytuacją ,naturalsik się trafił ale niestety zakończony w 8tc. Zdecydowalam się na zabieg,mam już 37 lat więc nie mam na co czekać. 3 podejścia ,później ewentualnie iv.
 
Łatwiej, ale wykluczyliśmy takie wózki. Niewyobrażam sobie widzieć tylko jedno dziecko.
Jale spoko, już oglądaliśmy wózek który ma hamulec ręczny :D
Przede wszystkim ogromne GRATULACJE!!! [emoji7] Jako mama Bliźniaków nie polecam jeden za drugim... Jeśli ma położyć na dłużej. My wybraliśmy właśnie jeden za drugim. Widoczność była wporzadku jeśli chodzi o dwójkę dzieci. Gondole sie mega sprawdziły ale jak przyszedł czas na spacerówki... Odrazu wystawialam na sprzedaż i kupiłam jeden obok drugiego. Dużo teraz czytam i jeżdżę z maluchami na rehabilitację i tam króluje bugadoo donkey i sama bym teraz ten wybrała
 
Przede wszystkim ogromne GRATULACJE!!! [emoji7] Jako mama Bliźniaków nie polecam jeden za drugim... Jeśli ma położyć na dłużej. My wybraliśmy właśnie jeden za drugim. Widoczność była wporzadku jeśli chodzi o dwójkę dzieci. Gondole sie mega sprawdziły ale jak przyszedł czas na spacerówki... Odrazu wystawialam na sprzedaż i kupiłam jeden obok drugiego. Dużo teraz czytam i jeżdżę z maluchami na rehabilitację i tam króluje bugadoo donkey i sama bym teraz ten wybrała
Dziękuję! :)

My jeszcze zastanawiamy się nad Tfk adventure no i Tako jumper 4 duo.
Dziękuję pięknie za poradę :)
 
30.11: @anolianna - wizyta kontrolna
01.12: @redferrari - wizyta u gin
08.12: @Artemida90 - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
11.12: @reqiem - wizyta u gin, @nuna85 - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
12.12: @LolaLolina - wizyta kontrolna ciążowa [emoji1348]
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
27.12: @reqiem - wizyta u gin
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

Miłego dnia [emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dam znać jak będzie tak daleko :-) Jestem dorej myśli. Mam z poprzedniego związku corkę,jakiś czas temu,kiedy stracilam już nadzieję i pogodziłam się z sytuacją ,naturalsik się trafił ale niestety zakończony w 8tc. Zdecydowalam się na zabieg,mam już 37 lat więc nie mam na co czekać. 3 podejścia ,później ewentualnie iv.
a jaka przyczyna? może trzeba Ci coś na rozrzedzenie krwi jeśli taki smutny koniec w 8 tygodniu? acard nie zaszkodzi brać a warto zbadać mutacje odpowiedzialne za zwiększoną krzepliwość i zespół antyfosfolipidowy, one często odpowiadają za poronienia
 
Do góry