reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Podobno kazda kobieta musi przejsc etap „różowy”. Jesli nie w dziecinstwie to w doroslosci[emoji3][emoji3][emoji3]
[emoji1][emoji14][emoji6]

Ja dostalabym na pewno pier*olca na punkcie coreczki i chodzilaby we wszystkich kolorach tęczy[emoji23][emoji28]
Ja dostałam sporo ciuszków od siostry po synku i są głównie niebieskie i neutralne, mi to tam nie przeszkadza ale teraz czas na róż [emoji16]
 
Artemida powtórzę się, na przeziębienie również polecam olejek z oregano [emoji12] dodatkowo srebro koloidalne do picia, konskie dawki witaminy C (prawdziwej, najlepiej w proszku). Ja się tak leczę zawsze i szybko mi przechodzi. Dodatkowo robię tzw „antygrypine” ja mam przepis na thermomix ale w zwyklym blenderze można zrobić. Grejpfrut cały z pestkami + cytryna bez pestek cała + dwa ząbki czosnku + dwie/trzy łyżki miodu, trochę wody. Zmiksować, delikatnie podgrzać i pić - działa jak citrosept. Polecam dwa razy dziennie po szklance
 
Artemida powtórzę się, na przeziębienie również polecam olejek z oregano [emoji12] dodatkowo srebro koloidalne do picia, konskie dawki witaminy C (prawdziwej, najlepiej w proszku). Ja się tak leczę zawsze i szybko mi przechodzi. Dodatkowo robię tzw „antygrypine” ja mam przepis na thermomix ale w zwyklym blenderze można zrobić. Grejpfrut cały z pestkami + cytryna bez pestek cała + dwa ząbki czosnku + dwie/trzy łyżki miodu, trochę wody. Zmiksować, delikatnie podgrzać i pić - działa jak citrosept. Polecam dwa razy dziennie po szklance

Ciekawa ta Twoja recepta. W ciąży można?
Bo mnie też bierze coś gardło boli i katar mnie atakuje wiec jutro i piątek zostaje w domu żeby się to cholerstwo nie rozszalalo. A jeszcze jutro kontrola mojego skarbka☺
 
My od początku mamy info ze chlopiec a i tak kupuje neutralne jedynie od bratowej niebieskich mam trochę no ona dwóch chłopców teraz dopiero dziewczynka wiec ona z kolei duuuzo różowego dostała haha
 
reklama
Do góry