reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Redferrari mam heterozygotyczna doklakladnie to mutacja c.677c t. Podobno to najgorsza mutacja, nie wiem... niewiele jeszcze wiem. Właśnie badam poziom kwasu i witamin takim rezonansem magnetycznym i nie wyglada to dobrze. Kwas niby w normie ale dolna granica pomimo brania femibionu.... zaraz zobaczę co z reszta witamin. ( nie linczujcie, wiem ze to metoda niekonwencjonalna, ale mnie się sprawdziła)
 
Redferrari mam heterozygotyczna doklakladnie to mutacja c.677c t. Podobno to najgorsza mutacja, nie wiem... niewiele jeszcze wiem. Właśnie badam poziom kwasu i witamin takim rezonansem magnetycznym i nie wyglada to dobrze. Kwas niby w normie ale dolna granica pomimo brania femibionu.... zaraz zobaczę co z reszta witamin. ( nie linczujcie, wiem ze to metoda niekonwencjonalna, ale mnie się sprawdziła)

Rety...
Ja nawet nie wiedzialam ze cos takie istnieje.
Trzymam kciuko zeby wyjasnilo sie jak najszybciej co to konkretnie Ci dolega i abys doczekala szczescia malego! Na pewno tak bedzie[emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
 
Redferrari mam heterozygotyczna doklakladnie to mutacja c.677c t. Podobno to najgorsza mutacja, nie wiem... niewiele jeszcze wiem. Właśnie badam poziom kwasu i witamin takim rezonansem magnetycznym i nie wyglada to dobrze. Kwas niby w normie ale dolna granica pomimo brania femibionu.... zaraz zobaczę co z reszta witamin. ( nie linczujcie, wiem ze to metoda niekonwencjonalna, ale mnie się sprawdziła)
W femibion masz kwas mieszany zwykły i metylowany może dlatego go malo.
 
No to u mnie sytuacja taka:
NAJWAZNIEJSZE
Jajo 29 mm w 15 d.c.
Endometrium tuz tuz przed owulacją 9 mm! Lekarz wychwalal sytuacje pod niebiosa.
Owulacja dzis (czuje ze juz byla).
Poniewaz wczoraj wieczorem byl seks - podjelismy decyzje ze zostaje total naturals [emoji23][emoji28]bez IUI. Bo najwczesniej IUI mozliwa jutro a to juz moze zbyt pozno po OWU.
Wiec czekamy 2 tygodnie w calym cyklu kompletnie naturalnym.
Jak na mnie to wszystko jest mega dobre i na czas... w zyciu w 15 d.c. nie mialam tak duzego jajeczka.
Zastanawiam sie czy to nie kwestia tego Fertilovit plus olej z wiesiolka plus sok z aronii (pije codziennie zamiast winka - podobno dzialanie rownie dobre).
Zatem mozna mnie wpisac na 9 pazdziernika na testowanie. Pełna nadziei jestem i oby tak pozostało.
Wichura szaleje na dworze!!
Pozdrawiam i czekamy na dzieciaczki Zuzik!!![emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
No to u mnie sytuacja taka:
NAJWAZNIEJSZE
Jajo 29 mm w 15 d.c.
Endometrium tuz tuz przed owulacją 9 mm! Lekarz wychwalal sytuacje pod niebiosa.
Owulacja dzis (czuje ze juz byla).
Poniewaz wczoraj wieczorem byl seks - podjelismy decyzje ze zostaje total naturals [emoji23][emoji28]bez IUI. Bo najwczesniej IUI mozliwa jutro a to juz moze zbyt pozno po OWU.
Wiec czekamy 2 tygodnie w calym cyklu kompletnie naturalnym.
Jak na mnie to wszystko jest mega dobre i na czas... w zyciu w 15 d.c. nie mialam tak duzego jajeczka.
Zastanawiam sie czy to nie kwestia tego Fertilovit plus olej z wiesiolka plus sok z aronii (pije codziennie zamiast winka - podobno dzialanie rownie dobre).
Zatem mozna mnie wpisac na 9 pazdziernika na testowanie. Pełna nadziei jestem i oby tak pozostało.
Wichura szaleje na dworze!!
Pozdrawiam i czekamy na dzieciaczki Zuzik!!![emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Kochana a idziesz sprawdzić czy ten pęcherzyk peknał?
No to kciuki i udanego wieczoru !! [emoji6][emoji6]
 
No to u mnie sytuacja taka:
NAJWAZNIEJSZE
Jajo 29 mm w 15 d.c.
Endometrium tuz tuz przed owulacją 9 mm! Lekarz wychwalal sytuacje pod niebiosa.
Owulacja dzis (czuje ze juz byla).
Poniewaz wczoraj wieczorem byl seks - podjelismy decyzje ze zostaje total naturals [emoji23][emoji28]bez IUI. Bo najwczesniej IUI mozliwa jutro a to juz moze zbyt pozno po OWU.
Wiec czekamy 2 tygodnie w calym cyklu kompletnie naturalnym.
Jak na mnie to wszystko jest mega dobre i na czas... w zyciu w 15 d.c. nie mialam tak duzego jajeczka.
Zastanawiam sie czy to nie kwestia tego Fertilovit plus olej z wiesiolka plus sok z aronii (pije codziennie zamiast winka - podobno dzialanie rownie dobre).
Zatem mozna mnie wpisac na 9 pazdziernika na testowanie. Pełna nadziei jestem i oby tak pozostało.
Wichura szaleje na dworze!!
Pozdrawiam i czekamy na dzieciaczki Zuzik!!![emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
To dziś się jeszcze dla pewności poprzytulajcie napiętnie i trzymamy kciukasy :)
 
No to u mnie sytuacja taka:
NAJWAZNIEJSZE
Jajo 29 mm w 15 d.c.
Endometrium tuz tuz przed owulacją 9 mm! Lekarz wychwalal sytuacje pod niebiosa.
Owulacja dzis (czuje ze juz byla).
Poniewaz wczoraj wieczorem byl seks - podjelismy decyzje ze zostaje total naturals [emoji23][emoji28]bez IUI. Bo najwczesniej IUI mozliwa jutro a to juz moze zbyt pozno po OWU.
Wiec czekamy 2 tygodnie w calym cyklu kompletnie naturalnym.
Jak na mnie to wszystko jest mega dobre i na czas... w zyciu w 15 d.c. nie mialam tak duzego jajeczka.
Zastanawiam sie czy to nie kwestia tego Fertilovit plus olej z wiesiolka plus sok z aronii (pije codziennie zamiast winka - podobno dzialanie rownie dobre).
Zatem mozna mnie wpisac na 9 pazdziernika na testowanie. Pełna nadziei jestem i oby tak pozostało.
Wichura szaleje na dworze!!
Pozdrawiam i czekamy na dzieciaczki Zuzik!!![emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
No to gratulacje jaja i pięknego endo :-D widzę że zapowiada się miły wieczór:-D;););), fajnie że postawilaś na pełen luz, a powiedz jak te Twoje wyniki badań, i co doktor mówi o podejrzeniu endometriozy ? Jest dobrej myśli? Wybacz nie pamiętam czy może już o tym pisalas
 
reklama
No to gratulacje jaja i pięknego endo :-D widzę że zapowiada się miły wieczór:-D;););), fajnie że postawilaś na pełen luz, a powiedz jak te Twoje wyniki badań, i co doktor mówi o podejrzeniu endometriozy ? Jest dobrej myśli? Wybacz nie pamiętam czy może już o tym pisalas

Dzięki[emoji8]
jestem bardzo zadowolona ze taki cykl przyszedl[emoji3] bo juz martwilam sie tym endo i tym pecherzykiem pozostalym. Lekarz jest malomowny[emoji4] za co go tez cenie[emoji4] o dziwo.
Przed badaniem mowil ze ten pecherzyk co byl ostatnio mial charakter luf(?) i ze jesli bedzie sie to powtarzac to moze to tez wskazywac na endometrioze. Ale objawy nie sa charakterystyczne, CA125 w normie (8), plamien brak, okres nie jest super bolesny. Jajowody drozne i macica bez zrostow. Pewnie zobaczymy - jak ciazy nie bedzie i IUI beda nieudane to mi zaproponuje laparoskopie. Bo bez tego ciezko cos wiecej powiedziec.
Ale po badaniu usg powiedzial ze wszystko jest super ladne... ze „pecherzyk stoi na ostatnich nogach” [emoji23]
A ze ja mam super nastroj i jakis taki luz... to zobaczymy. Wazne ze ten cykl mi sie skrocil... moze organizm mial niedobory witami i mikroelementow. Nie ukrywam tez ze lepiej sie odzywiam po zlotych radach dziewczyn[emoji7][emoji8][emoji173]️[emoji881]
Duzo salatek jem, owoce, ryby, kasze itp.
Bralam tez ibuprom zatoki w duzej dawce bo bylam chora. Moze i na ten stan zapalny podzialalo...[emoji23]
A Ty jak sie masz? Jak Twoj nastroj?

Przytulaski dla Was dziewczyny, jestescie wszystkie mega kochane, naprawde ciesze sie ze Was mam [emoji8][emoji173]️
 
Do góry