reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dzoanna ta moja mutacja mthfr opiera się głównie na tym, ze moj organizm nie przyswaja kwasu foliowego i niektórych witamin głównie z grupy b i muszę przyjmować formy zmetylowane, bo inaczej odkładają mi się w formie toksyn. Jestem bardziej narażona na nadciśnienie, zatory itd, przez to rośnie poziom homocysteiny która tez muszę kontrolować. Niby nic strasznego na pozór, ale muszę się pilnować i brać cała tablice mendelejewa witamin i leków. Stad te poronienia tak mysle, no chyba ze wyjdzie mi jeszcze coś po drodze np jakaś trombofilia albo jeszcze coś innego. Jak czytam na wątku mthfr co tam dziewczynom po drodze jeszcze wychodzi to głowa mała .... [emoji53][emoji53][emoji53]
 
reklama
Dzoanna ta moja mutacja mthfr opiera się głównie na tym, ze moj organizm nie przyswaja kwasu foliowego i niektórych witamin głównie z grupy b i muszę przyjmować formy zmetylowane, bo inaczej odkładają mi się w formie toksyn. Jestem bardziej narażona na nadciśnienie, zatory itd, przez to rośnie poziom homocysteiny która tez muszę kontrolować. Niby nic strasznego na pozór, ale muszę się pilnować i brać cała tablice mendelejewa witamin i leków. Stad te poronienia tak mysle, no chyba ze wyjdzie mi jeszcze coś po drodze np jakaś trombofilia albo jeszcze coś innego. Jak czytam na wątku mthfr co tam dziewczynom po drodze jeszcze wychodzi to głowa mała .... [emoji53][emoji53][emoji53]
A ta mutacje masz homo czy hetero? Tak myślałam że coś musi być nie tak, bo kochana nie możesz tak tracić skarbusiow. Sprawdź ta trombofilie jeszcze bo wtedy bez zastrzykow z heparyny nie pójdzie... mam nadzieję że tym razem będziesz tak obstawiona lekami że będzie ok...
 
Do góry