reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja mam we wtorek 23+3 i wizytę [emoji16]
Ciekawe ile młoda waży [emoji16]
To super że jest ok [emoji8]
No to czekam z niecierpliwością na wieści jak u Ciebie, bo nasze dzieci to w sumie prawie bliźniaki, tylko w osobnych brzuchach :D [emoji23]

@zuzik85 pokaż tego brzucha, nie daj się prosić [emoji120] [emoji6][emoji16]
 
Hej, a my już po wizycie ;) Maluch waży 720 g, po zmierzeniu główki wyszło, że jak na 25 tyg (ja w tej chwili 23+5). Także rośniemy w siłę ;) Dodatkowe żelazo mam brać, bo morfologia mogłaby być lepsza. A fotki dziś nie dostałam. Buziaki i miłego dnia dziewczyny :*
cieszę się, że pięknie rośnie - a mam niech wcina pietruszkę - natka i chyba sok z buraka, wszystkie fasolowate mają dużo żelaza i jak dobrze pamiętam tofu :)
 
Dziewczyny mam pytanie, jak dzisiaj zauwazylam sluz plodny jak bialko jaja kurzego - to myslicie ze do poniedzialku na USG wytrzyma zeby jeszcze bylo przed owu? Bo boje sie ze za pozno sie ockniemy z tym usg i bedzie po ptakach - to naturalny cykl i owu mam zawsze dosc pozno alw moze od tych witamin wszystko jakos przyspieszylo?
W sumie mam jeszcze w domu testy owulacyjne.
Emek zagranica, boje sie ze strace ten cykl. Jak myslicie?
 
Dziewczyny mam pytanie, jak dzisiaj zauwazylam sluz plodny jak bialko jaja kurzego - to myslicie ze do poniedzialku na USG wytrzyma zeby jeszcze bylo przed owu? Bo boje sie ze za pozno sie ockniemy z tym usg i bedzie po ptakach - to naturalny cykl i owu mam zawsze dosc pozno alw moze od tych witamin wszystko jakos przyspieszylo?
W sumie mam jeszcze w domu testy owulacyjne.
Emek zagranica, boje sie ze strace ten cykl. Jak myslicie?
Zdecydowanie zrób wieczorem owulacyjny , tylko nie pij wcześniej przez 2h nic
 
@agatgagat kciukasy za piękne widoki :)
Miłego dnia dziewczyny :) oj słoneczka nam dziś chyba nie zabraknie - ja znów się czuje jak śnięta w tym upale ech..
@anolianna powiedz coś o tym usg 3./4 D - ja się zastanawiam nad takim w najbliższym okresie. Co myślicie w ogóle dziewczyny?

Ja się aż tak nie znam na tych badaniach. ☺Mój ginekolog nie kazał mi zadnych dodatkowych badań połówkowych robić bo na kazdej wizycie sprawdzał czy z maluchem jest ok i mówił ze nie trzeba. Ale że byłam przed ciążą na diecie miałam kontrolę u dietetyczki i tak rozmawialiśmy o tym badaniu poleciała mi bo mówiła ze fajna pamiątka i ze wszystko widać więc tak rozmawialiśmy z mężem i umówiłam nas na to badanie 3/4D☺ a ze nasz lekarz tego nie robi znalazłam takiego co robi i załapałam się na ostatnie z tych badań w 31 tygodniu mi zrobi. ☺
Bardziej z ciekawości i chęci pamiątki idziemy☺ no i na 100% będziemy pewni czy chłopiec choć mi wszystko jedno hehe
 
A teraz lezymy po pracy z pieskiem a mój brzuch tak faluje ze aż sie nic nie chce tylko patrzeć jak maluch się wierci☺
A jeszcze czeka mnie dziś spotkanie z położną
Miłego dnia wszystkim.
Ja mam łożysko na przedniej ścianie i tłuszczyk więc mi nie faluje... a chciałąbym sobie taki falujący brzuszek nagrać na pamiątkę... wszystkie kopniaki przyjmuję z dużą przyjemnością powiem szczerze :) Dzięki za info o tym usg 3D/4D chyba tez się zapiszę na pamiątkę... i dla radości emka, bo mnie niunia kopie a on rzadko kiedy może poczuć.
 
reklama
No to czekam z niecierpliwością na wieści jak u Ciebie, bo nasze dzieci to w sumie prawie bliźniaki, tylko w osobnych brzuchach :D [emoji23]

@zuzik85 pokaż tego brzucha, nie daj się prosić [emoji120] [emoji6][emoji16]
Uwaga... tylko sie nie przestrasz :)
Najfajniejsza forma otyłości ;)
P_20180920_155928.jpg
 

Załączniki

  • P_20180920_155928.jpg
    P_20180920_155928.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 236
Do góry